šaty z gabardénu

lucie1112000

08.10.13 22:05

Dobrý den,prosím o radu švadleny: chci si ušít společenské šaty nad kolena, z Burdy, materiál gabardén (vlna/hedvábí sartor). Mají živůtek a jsou přestřižené v pase sukní s protizáhyby, které musí přesně sedět na záševky na živůtku.Šila jsem zkušební model z bavlny-letní šaty a zjednodušila si to pouhým nařasením sukně z obdélníku látky, abych se právě vyhnula tomu lícování se záševky na živůtku, na letních šatech to vypadalo dobře, ale nevím, zda to unese gabardén. Můžete mi prosím poradit? Moc děkuji.


Reklama

 

Ze směsového gabardénu ze Sartoru jsem šila. Není moc splývavý, spíš tužší, ale ne tolik, aby se z něj nedala udělat normální nařasená sukně. Ovšem s protizáhyby by to vypadalo mnohem lépe a propracovaněji.

Nešiješ náhodou šaty z loňského listopadového čísla? Jsou tam myslím ušité z takové stříbřité látky. Mají protizáhyby pod každým pasovým záševkem a ještě jeden uprostřed. Naskládej si protizáhyby, našpendli sukni tak, aby ti lícovaly ty dva krajní, a když ti mezi nimi zbyde moc nebo málo látky, uprav prostřední protizáhyb.Jestli šiješ jiné jen se dvěma protizáhyby, prostě nejdřív stehuj nebo špendli a napevno šij až ti bude všechno sedět. Neboj se toho, není to tak složité, jak to vypadá.

Ada Pekelná +20925/-7870

09.10.13 11:20

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Na předávání cen v pyžamu po dědečkovi

V Americe se uskutečnilo každoroční předávání cen Teen Choice... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek


Reklama