Secondhand v Brně

Vložit odpověď
sedlter

10.8.12 16:24

Od září budu studovat vysokou v Brně a chtěla bych se poohlédnout po nějakém dobrém secondhandu, nevíte o nějakém? Ráda bych, aby tam měli pěkné věci, ne kalhoty s dírou na koleni a tričko s flekem na břichu (mé poslední zkušenosti při návštěvě secondhandu).

 

Gratuluji ke studiu… Takže výchozí bod je Semilaso v Krpoli, a po té hlavní co jezdí šaliny (Palackého tř, Šteánikova, Lidická) až na moravské náměstí je to po každé straně sekáč. Chodím to pěšky. Dále je dobrý trio sekáčů u tranzitu jak je hlavňák. A strašně příjemná paní je na Hybešové a tam jsou tuším sekáče dva, vystoupíš u sv, Anny. Lovu zdar!

Oldyn +65445/-30034

10.8.12 18:52

 

1. Unimoda - 3 pobočky, za plnou cenu mi to přijde na moje poměry dost, postupně zlevňují (viz web), mívají různé akce (např. dnes všechny sukně za 50,–).
2. E+B textil - tam patří SH z Hybešky, který zmiňuje Oldyn, i ten ze Šilingráku od Chekotaye - přestěhovali se o pár desítek metrů blíž k nemocnici, na Pekařskou (nebo si to aspoň myslím, že se přestěhovali tam, každopádně nějakou dobu měli oba obchody najednou). Hybeška je na váhu, doplňují denně, nejčastěji bývám k potkání tam, na Pekařské pevné ceny.
3. Bellitex - spíš dražší. Objíždí ČR s hrabáky, termíny k nalezení na webu, za návštěvu nic nedáš (ulovila jsem tam hedvábný župan na Halloween party na gejšino kimono).
4. Brit-tex - byla jsem tam jednou a odnesla si asi 2 kila věcí O:-) Je to velký sklad, dlouhé stoly a na nich hromady hadrů, kterými je třeba se prokousat - je to aspoň na 2 hodiny, ale ten adrenalin z lovu!!!
No a dál… Mezi hlavákem a Vlhkou je sekáč, příjemné ceny, familiérní paní prodavačka :) Od fildy nahoru na Grohovu jsou 2 vedle sebe, od fildy dolů na Gorkého směrem k Veveří je jeden v suterénu, mám odtud pár šátků a halenek. Jak Oldyn zmínila, u hlaváku na Josefské jsou 2 naproti sobě (ten 3. nevím, kde myslela). Šťastný lov! :)

janiiiv +7714/-2149

11.8.12 02:44

 

Někdy je fajn protáhnout výchozí bod až na Kořískovu, kde je ještě jeden malý SH. Aktuálně mě překvapili hezkými pánskými košilemi.
Pak je ještě jeden SH naproti lesnické fakultě MZLU, ale ten je prakticky jen dámský.
Hlavně nádherné kabáty, saka a blejzry jsem viděl (a koupil, škoda, že oblékám jen dvě těla!) v SH na Šilingrově náměstí, ale mám dojem, že se nedávno stěhoval, nebo tak něco. (?)

chekotay +4662/-961

10.8.12 19:38

 

Jsem ve stejné situaci, v září nastupuju na Muni :) tady jsem našla seznam: http://www.deer-meadow.com/…-v-brne.html Ale asi to bude chtít obchodit a udělat si obrázek sama, který za něco stojí a který už ne. Já osobně nemám ráda ty dražší, za 100-200 jsem ochotná si koupit jedině kabát nebo opravdu krásné šaty, raději se prohrabávám haldama oblečení za 10-20 korun, stejně si něco najdu :) Kdybys třeba potřebovala spřízněnou duši na lovy, napiš (a to se NIKDY dobrovolně neseznamuju, uf! :D )

misial +16388/-5052

11.8.12 15:01

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek