šikovná švadlena v Brně?

Vložit odpověď
ultraviolet

24.4.12 09:00

Inspirována jinou otázkou v poradně, ptám se:

Kde v Brně najdu šikovnou švadlenu, u které by se dalo nechat ušít pár halenek, kvalitně a přitom nepředraženě? Přeloženo: Rozumnou cenu za dobře odvedenou práci respektuju - ale ne 1500 za mizerně sedící pytlovitý kus oděvu, který „na míru“ dodala firma šijící pro mého zaměstnavatele (a který mj. i u téhle hledané švadleny chci nechat předělat, protože prostě nesedne ani po přešití). Tipy prosím i s aspoň hrubým odhadem ceny, díky.

A než najdu švadlenu: Nemáte navíc tip, kde bývají (ideálně Brno) častěji k sehnání halenky nebo podobně řešené „topy“ z pružnějších materiálů? Nemám úplně konfekční postavu - přes prsa velikost cca 40, pas odpovídá 36, boky a ramena 38. Snad před dvěma lety jsem v Camaieu ulovila vcelku obyčejnou jako-halenku, která vypadá „slušně“, sedne skvěle, mám v ní prsa i pas :) a přitom stála pár korun… a od té doby si nadávám, že jsem nevzala hned několik kousků, unosila bych je.

Díky.

Najdete v encyklopedii: Šaty do práce

 

Doporučuji krejčovství na Jakubském nám.1 v Brně. Pro více informací nejen ohledně ceny kontaktujte pí. Ottovou 731175324.

Therezs +0/-3

25.4.12 14:13

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek