šikovná švadlena v Brně?

ultraviolet

24.04.12 09:00

Inspirována jinou otázkou v poradně, ptám se:

Kde v Brně najdu šikovnou švadlenu, u které by se dalo nechat ušít pár halenek, kvalitně a přitom nepředraženě? Přeloženo: Rozumnou cenu za dobře odvedenou práci respektuju - ale ne 1500 za mizerně sedící pytlovitý kus oděvu, který „na míru“ dodala firma šijící pro mého zaměstnavatele (a který mj. i u téhle hledané švadleny chci nechat předělat, protože prostě nesedne ani po přešití). Tipy prosím i s aspoň hrubým odhadem ceny, díky.

A než najdu švadlenu: Nemáte navíc tip, kde bývají (ideálně Brno) častěji k sehnání halenky nebo podobně řešené „topy“ z pružnějších materiálů? Nemám úplně konfekční postavu - přes prsa velikost cca 40, pas odpovídá 36, boky a ramena 38. Snad před dvěma lety jsem v Camaieu ulovila vcelku obyčejnou jako-halenku, která vypadá „slušně“, sedne skvěle, mám v ní prsa i pas :) a přitom stála pár korun… a od té doby si nadávám, že jsem nevzala hned několik kousků, unosila bych je.

Díky.


Reklama

 

Doporučuji krejčovství na Jakubském nám.1 v Brně. Pro více informací nejen ohledně ceny kontaktujte pí. Ottovou 731175324.

Therezs +0/-3

25.04.12 14:13

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Rihanně se opět podařilo vzbudit rozruch

Tímhle kostýmem z Crop Over Festivalu s tyrkysovými vlasy, obřími... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek


Reklama