Silonky na svatbu

Vložit odpověď
Ansaa

2.6.15 15:32

V sobotu jdu na svatbu. Slibují vedra. Musím mít silonky nebo je to nevhodné, jak čtu na různých servrech :-(. Je mi 35-40let.
Vzaly by jste si je nebo NE??

Předem díky!

 

Na obřad vzít, na hostině když bude teplo sundat a hodit do kabelky..Všem to bude jedno, stejně budou mít všichni nějakýho toho frťana v sobě :-)

Ansaa: Odpověď mi pomohla, děkuji!

kifouc +30/-18

2.6.15 19:13

 

Zvláštní je, že se tu pánové neptají: Jdu na svatbu a budou vedra, mám si vzít oblek i s kravatou, když mi v tom bude horko?

Jirkátor +16464/-4174

3.6.15 08:40

 

Já bych si v tomto případě vzala podvazkový pas a punčochy - člověk má „oblečené“ nohy a … no… nepaří se ;) Však mi rozumíte.
Stejnou službu udělají i samodržící punčochy, ale já osobně je nenávidím, protože nemám hubené nožky a moje slovanská stehna to škrtí jako jitrničku a různě se to hrne :D
Je spousta svateb, kde je bez punčoch/áčů dost žen, takže by Vás asi nikdo neukamenoval, ale pokud se chceme obléknout na společenskou událost a trochu zachovávat etiketu, tak jsou na svatbu bosé nohy tabu.
O tom, že k silonkám patří výlučně obuv s uzavřenou špičkou (typicky lodičky) snad netřeba se zmiňovat.
(Uvažuji svatbu tak nějak tradiční, ne alternativce v mechu a kapradí nebo v balonu)

Ansaa: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Hazentla +303/-22

2.6.15 15:44

 

Já jdu na svatbu v pátek a silonky si rozhodně beru a nemám v plánu je sundat ani na obědě a dál. Zas takové horko teď není - to by musely být třicítky, pětatřicítky. Na pátek hlásí tak 26°C.

AnoNe +12739/-3082

2.6.15 21:38

 

Svatba je společenská událost a člověk, kterému se dostalo té cti a je na ni pozvaný jako host, projevuje vůči svým hostitelům úctu mimo jiné i svým oblečením. Oblečení na společenskou událost bezpodmínečně doplňují punčochy a boty s uzavřenou špičkou. Takže punčochy s podvazkovým pásem, nebo samodržící punčochy (pokud jste majitelkou štíhlých nohou) popřípadě silonky.

Clementin +252/-106

3.6.15 23:13

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek