sladěno nebo peklo?

Vložit odpověď
bassetlady

3.11.13 16:32

Milé dámy,
jelikož jsem bez potřebné představivosti, tak vás prosím o rady a porady. čeká mě retro taneční večírek ala 50. léta. šaty už mám viz obrázek, budu mít pod ně bílou spodničku a možná je nechám ještě lehce zkrátit, protože dobová délka do půl lýtek mi nepřijde úplně lichotivá. Ale co boty? mám v merku tyto viz obrázek 2 ( modlím se aby byly pohodlné)jen si prostě nejsem úplně jistá jestli to barevně půjde dohromady, mám v této barvě i psaníčko i když sametové, ale to bych nebrala asi velký prohřešek rozdíl materiálu kabelky a bot - a nebo je to peklo?? ) případně mám v záloze ještě tyto obrázek 3 (ale přijdou moc babkovské i když stylově asi v pořádku). Černé boty jsem zamítla pro přílišnou tvrdost a modré se mi příčí, aby té modré nebylo moc. Prostě se nějak nechci vzdát té vínové, ale jak říkám představivost nula, tak hurá do mně :-)a punčochy? nesnaším tělovky, takže za mě šedé. Za všechny rady a podněty děkuji

Najdete v encyklopedii: Retro šaty 50. léta

 

Za mě jsou nejhorší nápad ty šedé punčochy - myslím, že dodají vašim nohám „krásně“ mrtvolný vzhled a bojím se, že i bílé by mohly působit podobným dojmem. Za sebe hlasuji pro tělové (pokud se vyberou správné, tak vlastně nejsou vůbec vidět, jen trošku zahřejí a nevidím jediný důvod proč je nenávidět) - do otevřených bot bez špičky, nebo bych si žádné punčochy nebrala a do dopravního prostředku bych si vzala pléd přes nohy. Jinak bordó na mě k šatům působí hodně studeně - zvolila bych raděj tmavě červenou (jako na námořnických kombinacích), nebo slonovou kost. Boty se mi tvarově líbí oboje, jen na těch druhých je moc aplikací (různé materiály a prošívání jsou zde už hodně navíc).

Adellain +718/-247

4.11.13 09:02

 

Vámi zvolené boty - ty první mi nepřijdou zas tak mimo, ale pokud nejsou kožené, tak si myslím, že dvakrát pohodlné nebudou (na obrázku vypadají tak nějak plastově, ale možná to klame), ty druhé rozhodně ne, ty jsou už k těm šatům moc přeplácané. …Já bych ale úplně ideálně viděla červenou, nebo Vámi zatracovanou modrou, ale jiný odstín, třeba takový, jako má slečna na foto na kabelce…a silonky bych k tomu klidně vzala bílé (tedy jen v případě zavřených bot). Daly by se použít i bílé střevíčky, ale do těch bych asi šla bez silonek.

bassetlady: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Atrofie +6229/-1528

3.11.13 21:26

 

Myslím, že ty první lodičky budou rozhodně lepší volbou, ale asi budete muset vyřešit problém vzniklý kombinací silonek a otevřené špičky bot. Šedé silonky rozhodně ne!!! Pokuste se překonat svůj odpor k tělové barvě a s černým švem vzadu budou i stylové. K tomu vhodný účes, červenou rtěnku, červené korále okolo zápěstí a budete neodolatelná.
Pak nám pošlete do inspirace fotografii, ať máme co hodnotit ;)

Jirkátor +16464/-4174

5.11.13 06:40

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek