Sportovní boty + dívčí móda

Vložit odpověď
xLana

10.11.14 07:56

Řeším problém - nemám ráda boty na podpatku a balerínky beru jako nutné zlo. Zřejměje to tím, že vybírám z levnější obuvy, ale neustále mě trápí slabé podrážky, promokavost, větrání, odolnost atd. Mnohem lépe se cítím v běžeckých, ale i streetwear bot od addidas, nike a jiných známých značek.
Na druhou stranu ale miluju sukně, šaty, nadkolenky, punčochy a absolutně netuším, jak tyhle elemty kombinovat se sportovní obuví.
Předem děkuji za tipy, fotky nebo odkazy na blogy :)

Najdete v encyklopedii: Módní styly

 

Proč si teda kupujete levné boty…když vám není líto dát peníze za předražené kecky…kupte si kvalitní boty k šatům,když ty sukně a silonky tolik milujete :-)

vlm +57286/-8424

10.11.14 08:45

 

Souhlasím s vlm. Pokud jste ochotná koupit si boty od adidas (pokud je tam tedy nekupujete jen ve slevě), potom určitě najdete peníze i na kvalitní boty na podpatku. Vybírejte takové, které mají např. 1 cm platformu, pak nebudete mít špatný pocit z té „slupky“, přes kterou ucítíte každý kamínek. A pokud máte k podpatkům prostě nějakou averzi, to je fuk, z jakého důvodu, můžete to zkusit třeba takhle (a přizpůsobit to vašemu dívčímu stylu - např. černého křiváka vyměnit za nějakého v pastelové barvě atd.):

Ale co si budeme povídat, s klasickými podpatky to vypadá mnohem lépe. Navíc nemusí být vysoké, 4 nebo 5 cm často úplně stačí. Člověk tomu ale musí dát trochu času, než si zvykne. Zkuste si koupit jedny kvalitní na menším podpatku a s dostatečně silnou podrážkou. Uvidíte, že to půjde :)

xLana: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8745/-1219

10.11.14 14:26

 

Za cenu jedněch předražených běžeckých bot od uvedených značek se dají pořídit jedny kvalitnější kožené lodičky, které se k sukni kombinují mnohem lépe, než tenisky.

Jirkátor +16451/-4173

11.11.14 06:44

ElleAlice +24/-24

9.12.14 19:36

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek