Sportovní boty + dívčí móda

Vložit odpověď
xLana

10.11.14 07:56

Řeším problém - nemám ráda boty na podpatku a balerínky beru jako nutné zlo. Zřejměje to tím, že vybírám z levnější obuvy, ale neustále mě trápí slabé podrážky, promokavost, větrání, odolnost atd. Mnohem lépe se cítím v běžeckých, ale i streetwear bot od addidas, nike a jiných známých značek.
Na druhou stranu ale miluju sukně, šaty, nadkolenky, punčochy a absolutně netuším, jak tyhle elemty kombinovat se sportovní obuví.
Předem děkuji za tipy, fotky nebo odkazy na blogy :)

Najdete v encyklopedii: Módní styly

 

Proč si teda kupujete levné boty…když vám není líto dát peníze za předražené kecky…kupte si kvalitní boty k šatům,když ty sukně a silonky tolik milujete :-)

vlm +63714/-9269

10.11.14 08:45

 

Souhlasím s vlm. Pokud jste ochotná koupit si boty od adidas (pokud je tam tedy nekupujete jen ve slevě), potom určitě najdete peníze i na kvalitní boty na podpatku. Vybírejte takové, které mají např. 1 cm platformu, pak nebudete mít špatný pocit z té „slupky“, přes kterou ucítíte každý kamínek. A pokud máte k podpatkům prostě nějakou averzi, to je fuk, z jakého důvodu, můžete to zkusit třeba takhle (a přizpůsobit to vašemu dívčímu stylu - např. černého křiváka vyměnit za nějakého v pastelové barvě atd.):

Ale co si budeme povídat, s klasickými podpatky to vypadá mnohem lépe. Navíc nemusí být vysoké, 4 nebo 5 cm často úplně stačí. Člověk tomu ale musí dát trochu času, než si zvykne. Zkuste si koupit jedny kvalitní na menším podpatku a s dostatečně silnou podrážkou. Uvidíte, že to půjde :)

xLana: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8745/-1219

10.11.14 14:26

 

Za cenu jedněch předražených běžeckých bot od uvedených značek se dají pořídit jedny kvalitnější kožené lodičky, které se k sukni kombinují mnohem lépe, než tenisky.

Jirkátor +16463/-4174

11.11.14 06:44

ElleAlice +24/-24

9.12.14 19:36

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek