Správná velikost podprsenky a kde sehnat?

Vložit odpověď
Mays

1.7.12 22:30

Ahoj, nosím podprsenku 65DD/E a nejsem si příliš jistá onou velikostí, občas mi příjde obvod moc velký, ikdyž se mi neposunuje nahoru. Mám zlozvyk se hrbit a potom se mi vepředu posunujou košíčky dolů a nevím, co s tím.
Míry mám 69-68 pod prsy a 84-86 přes prsa. Mám hodně proměnlivou váhu, proto ta rozmezí.

A další dotaz, kde pak takové to podprsenky sehnat, nejlépe jak kamenné obchody. Maks & Spencer už jsem vzdala, z celého sortimentu mají v mé velikosti pouze jednu/dvě podprsenky a ty buď už mám, nebo nějak nesedí. Prodavačky mi už nabízely i obvod 70, ale ten už mi vyskakuje nahoru. (Odzkoušeno na podprsence z doby, kdy jsem myslela, že mám velikost 70C).

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

Zkuste těch 60, hrudník máte prostě úzký a 65 je u běžně pružící podprsenky asi moc. 65 E nosím já s mírami 73/87-88. Možná by vám lépe seděla 60F? Jinak k podprsenkám je tu samostatná diskuse na fóru, třeba tam najdete ještě nějaké tipy a rady. Nakupuji pouze na internetu, tak s kamennými obchody bohužel neporadím.

MP Monis +373/-43

2.7.12 08:57

 

Nevím odkud jste, ale v Brně na Moravském náměstí vedle kina Scala je prodejna prádla, kde je moc šikovná prodavačka. Má velikosti jaké si kdo vzpomene, kvalitní zboží a rozumí velikostem. Takže mi vždycky vybere správně. Nechala bych si poradit od ní. Navíc mám pocit, že i u různých výrobců se zelikosti drobně liší.

Helenuše +6570/-1411

2.7.12 09:49

 

U Konarovský nesežene nic. Paní je hlavně mediální hvězdička (nicméně nelze jí upřít, že přišla v českých luzích a hájích s osvětou jako první), ale obvody začínají na 70 a košíčky končí u evropského „I“. A mě tam prodavačky rvaly do malé podprsenky, protože větší prostě neměly a chtěly mi za každou cenu dokázat, že se do jejich velikostí vejdu (s tím, že volný obvod mi nechají založit - ale kdo by si kupoval za dva tisíce podprsenku, která by se musela hned přešívat).
A Mays, z Havířova není tak daleko do Polska. Projeďte net, kde nejblíž je prodejna s podprsenkami Ewa Michalak, znám takhle z webu správný podprsenky dost děvčat s úzkými obvody, které si ji hodně chválí. A vůbec, mrkněte i na ty webovky , je tam dost typů na značky i obchody. Já jsem na druhé straně velikostního spektra (36JJ), takže to moc v merku nemám.

Dahllie +31570/-3983

2.7.12 19:08

 

Mám vyzkoušený obchod vedle Scaly. http://www.pradlo-angel.cz/ Obvody 70 mají od všech typů, u 65 je jich prý méně. Zajděte a vyzkoušejte.
Doporučovanou Evu Michalak mám taky od padnemi.cz, se slečnou se dá domluvit na vyzkoušení, i když kamenný obchod nemají.

marca +2212/-695

2.7.12 22:14

 

.. doporucuju http://www.braexpert.cz/, konkretne pasaz Lucerna, jinam uz nechodim / ikdyz se mi tam napoprve nechtelo, obchod mi pripadal hodne luxusni /, podprsenky jsou sice drazsi, ale vydrzi a hlavne sedi :)

Suniang +249/-121

19.7.12 00:44

 

Určitě byste sehnala správnou v obchodě paní Heleny Konarovské. Často se na internetu objevují její videa, kde radí jak vybrat podprsenku apod. Má pár prodejen v Praze, což je ale pro Vás z Havířova asi dost z ruky. Ceny jsou vyšší, ale za některé věci stojí za to si připlatit. Zkuste si ji vygooglit ;-)

Adivey +1999/-318

2.7.12 11:20

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek