Stačí na ples tyto šaty pro těhotnou?

Vložit odpověď
Ruda Sonja

18.1.18 16:06

Zdravím Pekelnice.

Mám doma tyto těhotenské šaty (viz obrázek). Daly by se nějakým způsobem doladit tak, aby to bylo vhodné na ples? Kdybych např. tu červenou stuhu pod prsy vyměnila za saténovou černou a vzala si k tomu sutaškové náušnice (laděné do černo-zlata nebo černo-červena), mohlo by to stačit nebo by to bylo na ples pořád málo? Raději bych si oblékla dlouhé šaty, ale nenašla jsem žádné, které by mě zaujaly (kdybyste měly nějaký zajímavý odkaz, ráda si nechám doporučit).

Nejedná se zrovna o ples v Opeře, ale nebude to ani ples, kde by bylo úplně jedno, co si kdo oblékne, mělo by to být v rámci možností trochu reprezentativní. Maturák už mám za sebou.

Na plese bych měla být zhruba v 5. - 6. měsíci, ale je to druhé těhotenství, takže bříško by mohlo vykouknout dřív. Mám velikost 36-38 a když přiberu, tak v oblasti břicha, takže mi v těhotenství zadek ani stehna moc nerostou, nohy neotékají, takže krátké sukně bych se z těchto důvodů nebála.

Děkuji za názory.

 

Myslím, že by stačila vhodná sada šperků, ani nemusíte měnit stuhu. Jsou moc hezké. Ale neměla byste moc tancovat, tedy ne dělat prudké otočky, to asi víte.

Ruda Sonja: Odpověď mi pomohla, děkuji!

vias +8419/-2384

20.1.18 22:29

 

Šaty jsou hezké, jediný problém bych viděla v materiálu, který zřejmě nebude až tak extra „plesově-společenský“, případně v tom, že na honosnější plesy jsou opravdu vhodnější dlouhé šaty. Vzhledem k těhotenství ale myslím, že ten materiál bude docela rozumná volba právě kvůli té pružnosti (pokud si nebudete kupovat šaty dva dny před plesem, což asi nebudete, nedá se na centimetr přesně odhadnout, jak velké bříško bude). A osobně bych byla pro tyhle šaty i proto, že na rozdíl dlouhých večerních šatů budou použitelné i na tu odpolední party, večer v restauraci apod., kam jsou - pravda - asi i o něco vhodnější, jak píše styx. Období, kdy Vám ty šaty budou sedět, nejspíš nebude až tak dlouhé, tak ať pro ně máte za tu dobu vhodnou příležitost třeba i víc než jednu ;) (Nebo aspoň až se Vám nečekaně objeví nějaká nevečerní společenská událost, budete mít co na sebe a nebudete to muset řešit…) Užijte si ples!

Ruda Sonja: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Philogia +1057/-143

22.1.18 16:22

 

hledejte dál dlouhé.

„mělo by to být v rámci možností trochu reprezentativní.“

ty šaty jsou hezké, elegantní na odpolední párty a večer v restauraci, ale reprezentativní na trochu reprezentativní ples nejsou.

Ruda Sonja: Odpověď mi pomohla, děkuji!

styx +380/-62

22.1.18 15:55

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek