Stahovací prádlo pro maminku po porodu

Vložit odpověď
Dorinda

24.3.16 09:51

Přeji krásný den. Chystáme dcerce křtiny a mám menší problém. Po porodu mám v podstatě stejnou konfekční velikost jako před těhotenstvím (38-40, hruška), ale jaksi mi chybí svalová hmota, všechno je takové uvolněné… mám krásné šaty pouzdrové i do A obojí mi jsou dobré, ale nevypadá to nejlépe. Prosím kde bych si mohla koupit kvalitní stahovací prádlo, tak aby nešla vidět povislá kůže a přechody, kde končí? A taky jaký druh? Cenově kolem 1000kč? Přemýšlím spíše o něčem celotělovém (od prsou po půlku stehen). Nejlépe máte někdo zkušenosti s nákupem přes internet? I když tam teda netuším jak bych odhadovala velikost… Přeci jen s miminkem se nakupuje dost špatně, ale pokud někdo znáte kamenný obchod v Brně kam se můžu s jistotou obrátit a třeba by mi tam někdo i poradil, tak budu taky ráda.

Najdete v encyklopedii: Jak se obléci na pohovor

 

Marks&spencer

Dorinda: Odpověď mi pomohla, děkuji!

le-nys +391/-56

25.3.16 13:09

 

Jsem též „hruška“ (40-42) a pod pouzdrové šaty jsem si pořídila tuto stahující spodničku (Globus, cca 650,–). Hubeňoura to ze mě neudělalo, ale hezky to tělo uhladí, nosí se pod to podprsenka, ale kalhotky to má všité, tak že se nerýsují a hlavně se díky nim spodnička neroluje vzhůru.
http://www.pradloskiny.cz/index.php?…

Dorinda: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Aragad +3/-7

24.3.16 14:45

 

Posílám odkaz na článek, který by se Vám mohl hodit - http://ona.idnes.cz/…-trendy.aspx?…

Dorinda: Odpověď mi pomohla, děkuji!

paviocko +657/-112

24.3.16 12:44

 

S obchodem neporadím, ale silně doporučuju mít pod stahovacím prádlem ještě pohodlné bavlněné. Stahovací prádlo je poměrně agresívní k pleti a člověk se pod ním potí, což zejména v citlivém období po porodu znamená vyrážky a odřeniny.
Sama jsem místo stahovacího prádla nosila raději pevnější bavlněné krátké elasťáky, ale je mi jasné, že pod pouzdrové šaty na nóbl akci to není moc efektní.

Evženie +2336/-330

5.4.16 02:11

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek