Státnice dnes odpoledne - co na sebe?

Vložit odpověď
Enko

20.6.13 08:14

Co si mam vzit na sebe?
Mela jsem pripravene pouzdrovky a sako, ale v tom bych se dneska upekla.
Lehci pouzdrovky jsem mela minuly tyden u obhajoby, ale ty potrebuji vyprat a není cas.
Zbyva mi vyber z letnich satu…kratke bez rukavu(ale vystrih maly, decentni), v kterých se budu citit lepe nebo dlouhe se spagetovymi raminky.
Statnice budou v mistnosti, ve které je horko i v zime.
Komise u obhajob na sobe mela: dziny a kosili, platene cerne kalhoty a kosili, manzestraky a svetrik(zena), na konec prisel aspoň jeden pedagog v obleku(svetlem obleku s divoce vzorovanou kosili).
U statnic bude komise z poloviny stejna, jen pribude clovek, který mel před rokem u zkoušky připomínky ke studentum, kteří prisli v rkatasech…ale nevyhodil je, jen je poucil o slusnem oblekani(sam byl v dzinach).

 

rychle vyprat ty lehčí pouzdrovky, v tomhle počasí uschnou raz dva

Gräfin +34367/-6993

20.6.13 08:43

 

Kdykoli jindy bych hlasovala pro pouzdrovky, ale vedro je tak extrémní, že budou všichni tolerantní i k letním šatům. Je fakt, že o svých letních šatech se moc nerozepisujete (jak píše Martishka), takže je otázka jak vypadají, jakou mají délku, jaká ramínka a jestli nejsou příliš plážové. Uvažte to.

Zoe +2709/-400

20.6.13 10:51

 

Souhlasím s Gräfin. Kvůli tomu, že komise není schopna dodržet štábní kulturu přece neznamená, že půjdete pod úroveň taky!

Přeprané lehké letní pouzdrovky se mi jeví jako volba nejlepší, druhá poté krátké šaty bez rukávů (z popisu ale není zřejmé, jak moc jsou krátké a jak široká mají ramínka). Do špagetových ramínek bych určitě nešla.

Martishka +903/-68

20.6.13 09:52

 

Vemte si ty letní šaty - pokud jsou decentní, jak píšete, tak to nebude žádný problém, zvlášť vzhledem k tomu, jak popisujete oblečení komise. Podle mě není co řešit. Já měla státnice v úterý, taky jsem měla připravené pouzdrovky, plánovala jsem i silonky a lodičky. Jenže vzhledem k počasí (a taky k tomu, že mě čekala cesta autobusem přes půl republiky) jsem to přehodnotila a vzala si černé, delší letní šaty na ramínka. Myslím, že jsem byla vzhledem k situaci oblečená adekvátně (nijak jsem nevybočovala, co se týče oblečení komise a ostatních studujících) a na výsledku se to rozhodně negativně nepodepsalo:-)

darkLilith +561/-86

20.6.13 09:24

 

Dodržujte úroveň, přestože komise na to kašle. Zkuste to. Jeden den se vydržet dá. Menší zlo mi připadají krátké šaty, pokud nejsou extrémně krátké. Koktejlky jsou akceptovatelná varianta formálního oděvu. Do saka nemusíte, byste se usmažila, ale alespoň částečně zkuste ta ramena zahalit, určitě ne špagetová ramínka.

aailyyn +8057/-1745

20.6.13 19:35

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek