Státnice dnes odpoledne - co na sebe?

Enko

20.06.13 08:14

Co si mam vzit na sebe?
Mela jsem pripravene pouzdrovky a sako, ale v tom bych se dneska upekla.
Lehci pouzdrovky jsem mela minuly tyden u obhajoby, ale ty potrebuji vyprat a není cas.
Zbyva mi vyber z letnich satu…kratke bez rukavu(ale vystrih maly, decentni), v kterých se budu citit lepe nebo dlouhe se spagetovymi raminky.
Statnice budou v mistnosti, ve které je horko i v zime.
Komise u obhajob na sobe mela: dziny a kosili, platene cerne kalhoty a kosili, manzestraky a svetrik(zena), na konec prisel aspoň jeden pedagog v obleku(svetlem obleku s divoce vzorovanou kosili).
U statnic bude komise z poloviny stejna, jen pribude clovek, který mel před rokem u zkoušky připomínky ke studentum, kteří prisli v rkatasech…ale nevyhodil je, jen je poucil o slusnem oblekani(sam byl v dzinach).


Reklama

 

rychle vyprat ty lehčí pouzdrovky, v tomhle počasí uschnou raz dva

Gräfin +34289/-6988

20.06.13 08:43

 

Kdykoli jindy bych hlasovala pro pouzdrovky, ale vedro je tak extrémní, že budou všichni tolerantní i k letním šatům. Je fakt, že o svých letních šatech se moc nerozepisujete (jak píše Martishka), takže je otázka jak vypadají, jakou mají délku, jaká ramínka a jestli nejsou příliš plážové. Uvažte to.

Zoe +2686/-399

20.06.13 10:51

 

Souhlasím s Gräfin. Kvůli tomu, že komise není schopna dodržet štábní kulturu přece neznamená, že půjdete pod úroveň taky!

Přeprané lehké letní pouzdrovky se mi jeví jako volba nejlepší, druhá poté krátké šaty bez rukávů (z popisu ale není zřejmé, jak moc jsou krátké a jak široká mají ramínka). Do špagetových ramínek bych určitě nešla.

Martishka +901/-68

20.06.13 09:52

 

Vemte si ty letní šaty - pokud jsou decentní, jak píšete, tak to nebude žádný problém, zvlášť vzhledem k tomu, jak popisujete oblečení komise. Podle mě není co řešit. Já měla státnice v úterý, taky jsem měla připravené pouzdrovky, plánovala jsem i silonky a lodičky. Jenže vzhledem k počasí (a taky k tomu, že mě čekala cesta autobusem přes půl republiky) jsem to přehodnotila a vzala si černé, delší letní šaty na ramínka. Myslím, že jsem byla vzhledem k situaci oblečená adekvátně (nijak jsem nevybočovala, co se týče oblečení komise a ostatních studujících) a na výsledku se to rozhodně negativně nepodepsalo:-)

darkLilith +561/-86

20.06.13 09:24

 

Dodržujte úroveň, přestože komise na to kašle. Zkuste to. Jeden den se vydržet dá. Menší zlo mi připadají krátké šaty, pokud nejsou extrémně krátké. Koktejlky jsou akceptovatelná varianta formálního oděvu. Do saka nemusíte, byste se usmažila, ale alespoň částečně zkuste ta ramena zahalit, určitě ne špagetová ramínka.

aailyyn +8012/-1734

20.06.13 19:35

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Kim Kardashian vynesla popelářskou uniformu

Kim Kardashian zřejmě už neví, čím by na sebe upoutala pozornost... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Františka Čížková: Ignorace etikety je v ČR tristní

Autor: Janča

O dress codu, jejích prvních krůčcích v módě i o tom, jak se... Celý článek


Reklama