Stránky o šití pro začátečníky

terdaaaa

24.02.14 14:14

Dobrý den,
neznáte nějaké dobré stránky, kde by se daly najít postupy na šití na stroji pro úplné začátečníky?
Třeba na základní střihy halenek, šatů nebo sukní, psány stylem „sešij to tady a tady, použij na to tento steh a tuhle nit“.
Zkoušela jsem Burdu a nějaké knihy, ale všechny ve mně vytvářely dojem, že jsou napsány pro někoho, kdo se má s kým poradit nebo se strojem už v minulosti do styku přišel.
Mohou být i v angličtině.
 Děkuji


Reklama

 

Zkuste sehnat knihu Burda siti krok za krokem, ta mi pomohla v zacatcich hodne. Myslim, ze ji lze stahnout v pdf. Sila jsem s touto knihou modely z Burdy s jednim puntikem. Taky jsem hledala u blogerek (bohuzel vetsinu uz nedohledam, vzpominam na bySovicka, BettyyMade). Ruzne navody jsou na youtube v anglictine (obsiti knofl.dirky, vsazeni skryteho zipu…). Kdy pouzit jaky steh a nit jsem mela podrobne popsano v navodu k sicimu stroji, takze po tom jsem patrat nemusela.

Lamicka +16457/-1909

24.02.14 16:02

 

Mám moc ráda on-line kurzy ze stránky: http://www.craftsy.com/classes/sewing
Jsem trochu maniak - už jsem „absolvovala“ více jak 10 kurzů a jsem pořád nadšená. Jsou samozřejmě v angličtině, ale krejčovské výrazy se hodně opakují, tak nemusíte mít strach, že neporozumíte. Najdete tu kurzy různého zaměření (šaty, sukně, topy, kabátky) i různé úrovně pokročilosti. Craftsy.com mívá často slevy, tak je fajn si počkat a pak lze kurz koupit i za 20 USD.
Skutečně super!

Diana N. +1193/-328

24.02.14 21:11

 

já toho hodně vyčetla z knížky „průvodce módním šitím“ od Lorny Knight, vydal Slovart, 2009. (já vím, že to není na internetu, ale je to vážně užitečná knížka). Taky bych si přečetla návod k šicímu stroji, pokud ho máte (já ho neměla a pak jsem často objevovala ameriku). A ty střihy z burdy s popisky taky nejsou úplně k zahození - je pravda, že za začátku trochu vyděsí, a některé věci se dají dělat i jinak, ale zas na co člověk přijde sám, to si nejlíp pamatuje.

z maloměsta +620/-169

25.02.14 11:23

 

Prohledejte Pinterest, tam toho jsou hromady.

Moir +18261/-2841

25.02.14 14:28

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Chlupaté papuče vystřídaly huňaté náušnice

Indiánskoamerický návrhář Naeem Khan představil na newyorkském... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek


Reklama