Supervize - soukromý kurz?

Vložit odpověď
durduin

24.10.12 17:31

Dobrý den, chtěla bych se naučit šít.
Ne že bych byla úplný laik, všívání zipu je pro mě radost, nad rýsováním střihů podle mých měr se dobře bavím a kapsy už jsem taky prokoukla. Ale pořád je to spíše patlání než krejčovina.
Ráda bych se naučila dělat věci tak, jak se mají dělat, pod vedením někoho, kdo mě laskavou ale přísnou rukou povede k vysněnému cíli, vlastnosručně ušitému saku se vším, co k němu patří. (Klopy, podšívka, rozparek…)
Nechce se mi vyhazovat tisíce za kurzy, protože můj čas je nepravidelný a když je někde hodně lidí, vzdělávám se pomaleji než s pomocí samostudia a důkladné kontroly.
Neznáte tedy někoho z Prahy, kdo by byl schopen mě za úplatu něco naučit? Představu mám takovou, že dostanu zadaný úkol, vysvětlený postup, všechno to nějak upižlám, v průběhu třeba prokonzultuju přes e-mail nebo skype, a pak půjdu naživo s kůží na trh, cca hodinku týdně. Nemám problém se studenty středních škol ani s lidmi 70+ a už vůbec ne s tím, kdyby se tohle odborné školení nějak pojilo s výpomocí v domácnosti nebo čímkoli, co je třeba.

Prosím, poradťe nebo rovnou dejte kontakt.

Děkuju moc, Olga

Najdete v encyklopedii: Vlna

 

Doporučuju koupit si učebnice Oděvní technologie - jsou toho 3 díly, je to pro střední školy a je tam všechno důkladně popsáno. Osobně si myslím, že to stačí, pokud nejste úplný laik a víte co je to záševek (což nejste). Anebo to vzít aspoň jako start, než někoho najdete.

+/-

24.10.12 17:44

 

zkuste sunday morning, Anique dělá i soukromé kurzy a časově se lze domluvit tak, aby vám to vyhovovalo

Moir +23892/-3809

25.10.12 19:54

 

Zkuste se zeptat Berušky z fleru, je do šití opravdu zapálená a kurzy přímo nabízí, jen nevím, jaké má zkušenosti s obtížnějšími střihy, na fleru má hlavně mikiny a jiné nenáročné střihy. http://beruzzka.cz/ http://www.fler.cz/…siti-3008212 Kdysi jsem se s ní i setkala a byla to velmi milá slečna.

manitram +154/-16

27.10.12 22:43

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek