Svadba- doplnky

Vložit odpověď
mata33

2.8.15 20:33

Prosím o pomoc pri výbere topánok a doplnkov na svadbu. Nebojím sa aj odvážných kombinácií. Čo tak červená alebo žlta ? Ďakujem :)

Najdete v encyklopedii: Modrá barva

 

No nejsem si jistá, jestli by jste takovou kombinaci unesla, aniž by to vypadalo blbě, vzhledem k výběru šatů.. Nicméně by se hodila spíše zlatá, nude, možná světle růžová, i ta žlutá, pokud se použije střízlivě, by nemusela vypadat špatně. Ale já bych začla spíše tím, že bych vyměnila šaty, pardon.

mata33: Odpověď mi pomohla, děkuji!

NellieLovett +29713/-5496

2.8.15 21:15

 

asi bych tvrdou barevnou kombinací ještě neupozorňovala na fakt, že jste si na svatbu vzala šaty do nočního klubu.

pokud na nich skutečně trváte, tak ohledně barevnosti souhlasím s nellie. hlavně něco decentního. radit není moc co, ani jste nenapsala, kde ta svatba bude ani kdy. tak těžko říct, jestli lodičky nebo páskové sandálky. nebo sako.

ale vážně bych si je rozmyslela, ani vám nesluší. (jakože ani do toho klubu by vám neslušely - dělají vám divná prsa a velké boky).

mata33: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Jiná Realita +246233/-57511

3.8.15 00:49

 

Vím, že se ptáte na doplňky, pak bych se taky přikláněla k nude barvě, a to především kvůli tomu, že musím souhlasit s oběma dámami, co se tu vyjádřily první. Radši bych na šaty neupozorňovala. Máte krásnou postavu, ale ty šaty vypadají, jako by byly střiženy na někoho aspoň o hlavu menšího, takže vám spíš škodí. Škaredé rozhodně nejsou, ani v nich nevypadáte pekelně, ale není to vůbec ono. Jestli vás netlačí čas nebo peníze (někdy se ale vyplatí kouknout se pořádně do skříně, své nebo kámošek), asi bych se opravdu poohlédla po jiných šatech.

aerofrog +2174/-611

3.8.15 10:54

 

Ani bych tak neřekla, že vám dělají divná prsa, jako spíš žádná. Z boků vám dělají krabici a navíc jsou dost krátké. Takže bych také vyměnila šaty.

Elinna +284/-64

3.8.15 13:14

 

Jestli máte ještě čas, tak opravdu zkuste sehnat jiné šaty. Na rozdíl od ostatních si nemyslím, že by Vám neslušely, ale na svatbu se opravdu moc nehodí. Do kina, kavárny, do města nebo na rande si je klidně vemte (s černými, žlutými, červenými a možná i světlounce šedými doplňky), ale na svatbu ne.

Jirkátor +16464/-4174

4.8.15 09:46

 

Takisto sa prikláňam k názoru Jurikátor, tieto modré šaty nie sú až tak zatratenia hodné, aby ste ich museli o polnoci zaniesť k najbližiemu kontajneru. Postavu máte naozaj peknú a nemyslím, že Vás rozširujú v oblasti bokov alebo že by pôsobili vyslovene nevkusne. Véčkový výstrih opticky zmenší takmer každé poprsie, takže súdiť podľa fotky z jedného uhla vrchné riešenie týchto šiat tiež nebudeme. Nechajte si ich na menej formálne a slávnostné príležitosti a podľa mňa by k nim sedela kombinácia s nasledovnými farbami: zlatá, strieborná/ svetlá sivá, neutrálna béžová, žltá, sýta/smaragdová zelená, príapdne čierna, možno fuschiová. Opatrne s červenou. Na svadbu sa poohliadnite po iných šatách, som si istá, že niečo pekné raz-dva nájdete.

mata33: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Vintage holka +1022/-124

4.8.15 11:11

 

vymenila by som šaty. tak ako radia ostatné . Jediné, čo sa mi na nich páči je farba. Mám takéto šaty, ale dlhšie a nosím k nim telové lodičky a zlaté jemné doplnky.

AndreykaJ +2249/-440

3.8.15 20:40

 

Na svatbu jsou tyto barové šaty nevhodné. Ale ptala jste se na doplňky - tělová, stříbrná, lila.

Shulamitka +775/-452

4.8.15 16:41

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek