Svatební boty

Vložit odpověď
guest

30.1.14 18:46

Milé dámy,
potřebovala bych poradit s výběrem svatebních bot a doplňků, jsem totiž nerozhodná. Šaty mám vybrány jako ty na obrázku v barvě champagne a závoj jako na obrázku první zprava. Mám dilema, zda si koupit boty s uzavřenou či otevřenou špičkou. Boty uzavřené mají 12 cm a platformu 2 cm, s otevřenou špičkou mají 10 cm a 2 cm. Jde mi také o to, že v lodičkách s otevřenou špičkou budou vidět svatební punčochy, ale v salonu mi řekli, že to dnes již není takový problém, spíš by vadilo, kdyby nevěsta neměla punčochy. Šperky se mi líbí jaké má nevěsta na obrázku, ale nenašla jsem podobné, tak jsem se rozhodla, že bych to mohla doladit k prstenu zásnubnímu a snubnímu. Neviděli jste někde takové náušnice jako má modelka? Prosím, poraďte mi s výběrem botů a šperků:), ať jsem rozhodnější:).

Díky moc:)

Najdete v encyklopedii: Barvy

 

šla bych v otevřených bez punčoch, nebo v zavřených s nimi. záleží taky kdy svatbu máte. a zvažte, jestli celý den vydržíte v 10 cm podpatcích

elesse +1755/-400

30.1.14 20:19

 

Ty náušnice na obrázku nejsou vůbec rozeznatelné. Co něco podobného, jako tyto..? Jsou svatební, moc krásné a jsou ve zlaté i stříbrné variantě. Na e-bay http://imgs.inkfrog.com/pix/ukseller365/YFA625A-1_001.jpg

Dadoo +128797/-24839

30.1.14 19:26

 

Dobrý den ,

taky hlasuji pro pohodlný podpatek, pro mě je to zhruba 8 - 9 cm, ale chápu, že každá to máme jinak. Když jsem se vdávala boty byly největší problém. Každopádně zachránil mě Tamaris. Navíc boty slouží pořád, přebarvovat jsem je nemusela. Jsou uzavřené, kožené, 8cm podpatek, hladké. Ale je pravda, že fakt nesnáším svatební půjčovny a stylizaci do princezny, takže šaty i boty jsem měla mnohem jednodušší a vybrala jsem i z „nesvatební kolekce“. ( I když je to každého věc samozřejmě) . Jinak třeba boty od Dixie Sunday jsou krásné, ale zrovna boty bych se bez zkoušení ( se svojí úzskou nohou) bála objednat a to se jinak např u oblečení vůbec nebojím …

AnaKarenina +4690/-1312

31.1.14 15:08

 

Souhlasím s tím, aby jste si rozmyslela, zda v botkách vydržíte. Švagrová měla boty s otevřenou špičkou, podpatek 12 cm, tvrdila, že jsou pohodlné, a že je rozchodí. Dopadlo to tak, že je měla jen na obřad a bílé lodičky za 1600 už se jí teď k ničemu nehodí. Pokud nejste jako Carrie, zkuste popřemýšlet o nižším podpatku a „ne úplně bílé“ barvě. Píšete, že šaty nebudou bílé a třeba pak botičky lépe využijete :)

Lotta +2/-0

1.2.14 18:18

 

Čo sa týka topánok, neviem aký máte rozpočet, ale keď som sa vydávala, zainvestovala som do saténových topánok s koženou podrážkou od Benjamina Adamsa a bola som mimoriadne spokojná. Tu je link na jeho butik:

http://www.benjaminadamslondon.com/…-bridal.html

Berte do úvahy, že svadobné topánky budete mať obuté dosť veľký časový úsek a podľa mňa z čohokoľvek vyššieho než 8-9 cm vás čoskoro budú bolieť nohy. V tejto kolekcii sú topánky s rozumnou výškou opätkov a napriek tomu v peknom elegantnom vyhotovení. Pýtate sa čo s takými drahými topánkami po svadbe? Ja sa chystám svoje si dať prefarbiť, keďže sú saténové.

Dixie Sunday +3928/-1444

31.1.14 06:05

 

Zkuste obuv Popelka. Šijí na míru kožené boty různých barev, tvarů, modelů a podpatků. Dala bych sem odkaz, ale nějak jim teď nefunguje web nebo co. Kdytak koukněte na beremese, mají tam myslím reklamu a mluví se tam o nich.

SkyP +2573/-702

31.1.14 12:39

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek