Svatební host 3

Vložit odpověď
pet85

19.8.13 19:27

Koupila jsem si tyto modré šaty na svatbu.Prosím o radu jaké zvolit dopln´ky(bolerko,psaníčko a boty).Nejsem si jistá zda je vhodná na svarbu kombinace s černou.Děkuji

 

souhlasím s vendulael - všechno hladké, jemně barevné, černou raději ne, jako šperk jen tenký náramek nebo nenápadné naušnice, buď hladce stříbrné, nebo třeba jednořadý tenký štrasový náramek. nebrala bych si bolerko, ale sako. i když to nebyla původní otázka, osobně bych si ale koupila jiné šaty, toto je bohužel už nemoderní kýč. pokud to není možné, pokusila bych se ze šatů aspoň odpreparovat „ozdobu“ (hlavně lístečky u růžiček), která je činí pekelnými.

Jiná Realita +246192/-57510

19.8.13 20:47

 

Vzala bych si nude boty a malou kabelku nebo spíš psaníčko. A pléd/šálu jak radí vendulael. Pokud necháte na šatech ty kytky, tak doplňky už jen minimální - perličky do uší třeba.
Z pod těch růžiček vykukuje nějaká štrasová ozdoba, vidím dobře? Tu dejte pryč určitě. Korálová barva nehtů bude skvělá.

AngelikaMull +1609/-140

20.8.13 10:08

 

Bolerko zahodit, vůbec se k šatům nehodí. Vemte si šál. Šperky jemné, drobné, perlčkové nebo stříbřité.
Spíš mi přijde že by se hodily jemné sandálky (ne proboha těžkotonážní podpatky a podrážky). Malé psaníčko zvolte podle bot které si obujete.
Hlavně si nelakujte nehty na modro, spíše do perleťova.

anahir +1878/-211

22.8.13 15:13

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek