Svatební šaty – ANO, nebo NE?

Vložit odpověď
miskuet

10.2.20 21:04

Zdravím všechny pekelnice :)

Zkoušela jsem si tyto svatební šaty. Zajímal by mě Váš názor - vzly byste je, nebo byste mi doporučily poohlédnout se ještě po jiných?
Děkuji moc za názory.

 

Myslím, že Vám rozhodně krásně sedí…:-). Pokud jste přesvědčená, že to jsou ty ony, tak si je vemte. Pokud nejste úplně přesvědčená, určitě se jen tak pro klid duše ještě někde podívejte… Já šiji svatební šaty a vždy když jdu s nevěstami na nákup látek a hlavně krajek, tak sleduji jejich reakce. Někdy se opravdu hned nadchnou pro vybranou krajku a to jim radím, že pokud je tak nadchla, ať už moc nevybírají. A naopak když už z nouze nějakou vyberou, tak na nich vidím, že by jí vzaly jen proto, že si myslí, že nejsou další možnosti…a ony jsou :-). Taky se nevěsty občas obávají co na jinou barvu než bílou řekne např. maminka, babička,...…. Vždy jim říkám, že ten svatební den je hlavně o dvou lidech a to je nevěsta a ženich a ty by si svatbu měli udělat, tak aby se to líbilo hlavně jim...…:-). Pokud by jste chtěla nabrat nějakou inspiraci, můžete mrknout do galerie na mých stránkách www.tinakli.cz

Tinakli +22/-13

14.2.20 22:47

 

Já bych se ještě poohlédla jinde. Nelíbí se mi ta sukně, vypadá moc uměle. Krajka je možná kvalitní, ale nelíbí se mi, jak přechází do sukně. Ale je to Vaše svatba, musíte se v tom cítit dobře Vy. Viděla jsem podobné svatebky u módní designérky Barbory Fialové (najdete i online), připadaly mi lépe zpracované. Stejně se mi ale více líbí jednodušší modely, které v její nabídce též najdete.

zenavjc +10/-7

11.2.20 18:32

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek