Tělové punčochy k šatům

Vložit odpověď
Ssaarruuss

24.4.13 13:13

Milé pekelnice,
již jsem se s Vámi radila ohledně šatů a účesu na svatbu jako svědek. Nyní mám na Vás další dotaz. Tělové punčochy k šatům. Někde jsem se dočetla, že je to peklo. Že raději jít bez. Svatba je v květnu, takže když půjdu bez punčoch určitě nezmrznu :-)Děkuji za Vaše rady.

 

Naopak, společensky nevhodné je jít bez punčoch. I do bot s otevřenou špičkou patří buď silonky bez špičky nebo s jemnou nezesílenou špičkou. Ideální je najít punčochy v barvě vaší kůže, abyste neměla světlé ruce/tmavé nohy či opačně. A ne moc lesklé.

+/-

24.4.13 13:28

 

Já si zase neumím představit lepší punčochy než tělové. Nevidím jediný důvod, proč by to mělo být peklo. Hůř by snad vypadaly jakékoliv jiné. Tělové (tenké, matné) budou naprosto bez problémů, přísahám. S holýma nohama tam rozhodně nechoďte, to se na takovou událost nehodí.

Karin +43234/-7501

24.4.13 14:20

 

Já myslím, že na svatby a podobné slavnostmí příležitosti by člověk měl mít punčochy i kdyby bylo čtyřicet stupňů ve stínu.

Lizzie +446/-48

24.4.13 15:19

 

Myslím si, že svatební obřad je důležitá společenská událost, žádný mejdan, takže osobně bych bez punčoch nešla. Ve velkém letním vedru bych obřad v tenounkých punčochách přežila a veselit se na zahradní párty mohla už bez nich.

anahir +1879/-211

24.4.13 18:32

 

Tak já jsem asi konzerva největší - punčochy nosím teď na jaře k sukni aji s děckama na písek :D Takže na svatbu bych si je vzala určitě - ještě by mě zajímalo, kde a hlavně kdo říká, že tělové punčocháče jsou peklo?

JazzmineTea +2687/-875

25.4.13 10:49

 

No, oficiálně pan Špaček říká, že bez punčoch ani ránu, pokud není opravdu velké horko, pak už se toleruje mít holé nohy, ale! oholené a natřené krémem a s perfektní pedikurou. Já bych si tedy jako host na svatbu punčochy nebrala, kdyby bylo 40 stupňů ve stínu, a mohlo by to být peklo jaké chce. A kdybych měla na svatbě vedro, tak bych si punčochy nebrala ani jako nevěsta…

arwenn +6183/-866

24.4.13 16:37

 

řekla bych, že ža peklo se považuje kombinace otevřené špičky u boty, tlustého konce punčochy navíc v lesklém a ultrahnusném odstínu- obvykle buď barva indické nohy nebo palácového alabastru. Pak je to peklo. Ovšem pěkné, matné, lehké, nezatrhané punčocháče jsou společenský standart.

babakoko +2176/-666

25.4.13 15:23

 

Mně by zajímalo, kdo šíří tu hloupost, že tělové punčochy a áče jsou peklo.
Rosmann má teď punčocháče, podkolenky a ťapky s otevřenou špičkou, co mi chybí ke štěstí, to jsou samodržky s otevřenou špičkou.
Pokud bude vedro, jděte klidně naboso. Pokud nebude, tělové přiměřené barvy a nelesklé jsou naprosto v pořádku.

Moir +23891/-3809

28.4.13 19:07

 

Tělové punčochy peklo podle mě určitě nejsou. Na svatbu bych si je vzala. Doma bych je nechala asi jen při méně formální svatbě a opravdovém vedru. Do tmavých a barevných bych se na svatbu rozhodně netlačila.

Co se týče šíření myšlenky, že tělové silonky jsou peklo, tak co vím, tak to hlásá jakási škola stylu a pár blogerek, které jsou ale myslím často dost ovlivněné právě tou „školou“.
http://www.facebook.com/permalink.php?…
Hodně vtipný je článek i diskuze na facebooku.

AnetaS +108/-34

28.4.13 19:50

 

Nikdy, opravdu nikdy bych nevyšla na společenskou událost bez silonek!!! Je to naprosto nevhodné a zcela to odporuje pravidlům etikety. Nevím, kde na to ve Škole stylu přišli, ale pokud by si dáma v 50. letech vyšla bez silonek, byla by přinejmenším těžce pomluvena. Na méně formálních událostech je teď tolerována holá noha, avšak s perfektní manikůrou a péčí o pleť. Bohužel, to se v mém případě moc říci nedá, takže v největším horku vsázím na podvazky :)
A také nesouhlasím ani s tím, že silonky nezkrášlují nohy, obzvlášť na fotografiích dělají jemnou strukturu s plynulý barevný tón.

Marlen D. +61/-8

30.4.13 19:07

 

Pokud by bylo opravdu vedro, sáhla bych po velmi tenkých punčochách (já osobně si vybírám o tak o dva odstíny tmavší než kůže na nohou, nohy pak vypadají lépe, opáleně). Případně můžete zkusit „punčochy ve spreji“ (www.airstockings.cz - seženete i v DM drogerii). Musíte si dobře vybrat odstín a vyzkoušet to, jestli to dobře vypadá. já jsem maximálně spokojená, v létě je to skvělý pomocník, když se nechcete pařit v punčocháčích. (Já mám navíc třeba hubené nohy a samodržky mi padají, takže jsem se přiklonila k tomuhle řešení).

Alatriz +438/-121

30.4.13 19:06

 

Pro všechny, co hájí tělové silonky - přečtěte si prosím tento článek :)http://skolastylu.cz/…ne/detail/72

adélka.h +18/-43

4.5.13 13:59

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek