Teplé kozačky

Vložit odpověď
Viktorie H.

26.8.12 18:54

Ahoj, už pomalu přemýšlím nad botami na zimu (vím, že je brzo). Ale mám problém sehnat padnoucí boty. Ne, že by mi nepadly velikostně a střihově, to valná většina ano. Spíš mám problém s tím najít hlavně teplé boty, snad ve všech kozačkách mi bylo po cca půl hodině zima (při např. -10°C) a v pohorách chodit nechci. Tak se ptám, nemáte zkušenosti s nějakými kozačkami? A na „tuhou“ zimu kotníkové nebo pod kolena? Ideální by byly nějaké šněrovací, barva neutrální. Cena tak do 1500 ale v příp. bot, které vydrží více než jednu sezónu i víc. Boty bych chtěla nosit do školy, na procházky, do města - prostě všude. Děkuji všem (rady typu ,je na to brzo, a ,nos pohorky, mi moc nepomůžou)

Najdete v encyklopedii: Šaty do práce

 

Na tuhou zimu platí hlavně silná podrážka (většina zimních bot má nevím proč tenoučkou) a kožíšek i ve špičce. Já si kupuju zimní boty trochu větší a dávám tam silnější ponožku, osvědčily se mi trekové ponožky, protože odvádí vlhkost od pokožky (pot chladí). Výšku boty bych volila spíš podle vkusu a jestli chcete mít v teple i lýtka.

+/-

26.8.12 20:34

 

Já to řeším tak, že si kupuji do bot teplou vložku, většinou z ovčí vlny.Pokud mám v botách vůli, nosím teplé ponožky (ať už nějaké speciální „funkční“, nebo pletené). Když hrozí, že se budu někde zouvat, mám pod nimi ještě slabé a teplé sundám, nechám v botě a na nohou mám ty tenké. Hezké, cenově dostupné, teplé a padnoucí kozačky jsem zatím nikdy nesehnala.

firefly +5490/-789

26.8.12 22:13

 

Já jsem spokojená s botami ECCO, ale ty kolem 1500 neseženete, dále mám jedny teplé kozačky (na zip, po kolena) ze Salamanderu, ty mají i kožíšek, teplé jsou možná až moc.
Kolegyně si loni koupila kozačky v Baťovi, byly také dražší, ale uvnitř je ovce, takže jsou také teplé. Nicméně všechny uvedené boty jsou se zipem.
Jinak dost záleží na podrážce, asi to bude chtít koukat po obchodech, kde co vybalí.

MUDr.Lant +4369/-565

26.8.12 19:17

 

Mám naprosto stejný problém, umrzají mi prsty úplně ve všech zimních botech. Problém je to, že ano, boty mají sice vevnitř kožíšek, ale ten je jenom po stranách, kolem lýtka, a tam, kde by ho bylo potřeba nejvíc - ve špičce - nikdy není! Rozhodla jsem se, že letos si zkusím koupit vložky z ovčí vlny a uvidím, jestli to bude lepší. Tak třeba to pomůže jako nouzové řešení, když nic neseženete :)

Rabbit-Heart +8942/-2610

26.8.12 19:49

 

ja jsem si loni koupila kozacky s ovcim koziskem vevnitr a v mrazech je jeste pojistuju tlustou ponozkou a je to ok. jen nevim znacku, protoze krabici jsem vyhodila… kupovala jsem je ve stivalu… byla to myslim nejaka nemecka firma a staly me necele 4 tisice

razorblade +33049/-14046

26.8.12 21:33

 

http://www.asylum-obuv.cz/…zim/snehovky?…
na tuhou zimu mám boty Asylum z nákupního centra, mám loňský model, není mezi nimi, ale jsou to boty se silnější podrážkou a hlavně uvnitř pořádně chlupaté, takže jsou do mrazů skvělé. cena mých byla 900-1000,–Kč.
málokterá pěkná kozačka má i teplý kožíšek uvnitř. tak to řeším botami - menší mráz - větší mráz.
ale kozačky mají také pěkné
http://www.asylum-obuv.cz/…dzim/kozacky?…

Sharene +540/-211

26.8.12 22:15

gulietta +17204/-5736

26.8.12 19:15

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek