Top pod hedvábné šaty

Vložit odpověď
Vesnickazena

24.1.16 12:48

Dostala jsem tyto zavinovací hedvábné šaty. Bohužel mají hluboký výstřih. Na fotce mám pod šaty obyčejné bavlněné tílko. Není to peklo? Jenom v šatech si netroufnu, i když se je snažím hodně zavinout, je mi vidět až na břicho. Kdyby nebyly zavinovací, tak bych je ve výstřihu zašila, ale takhle to nejde. Co s tím? Sehnat vhodný top na podvlíknutí? Jaký? Dá se třeba sehnat klasická spodnička?

Najdete v encyklopedii: Materiály

 

Jestli tohle považujete za hluboký výstřih, tak jdu vyhodit většinu svého šatníku a hluboce se stydět… Ne, vážně, možná nemáte ňadra silikonová jako mnohé celebrity, která se fakt nehnou i kdybyste provozovala stojku, ale na druhou stranu, je-li vám mezi jedenadvaceti a pětatřiceti, nepochybně to se správným prádlem i takhle bude vypadat v pořádku. (Zvláště jste-li navíc blíže k té dvacítce, podle té věkové hranice vám může být stejně dobře třicet jako dvaadvacet a je-li vám dvacet něco, kdy jindy než teď. A je-li vám víc, ve třiceti fakt nejste za zenitem.) Pokud se v tom necítíte, šaty raději věnujte někomu, kdo je unosí, než abyste je kazila tričkem.

aailyyn +8058/-1745

24.1.16 17:48

 

Pokud se bojíte, že se výstřih bude rozevírat., přišijte do něj průsvitnou patentku, abyste měla větší jistotu jistotu.

Vesnickazena: Odpověď mi pomohla, děkuji!

rudá růže +175/-55

24.1.16 19:20

 

Jestli Vám drží zavinuté tak, jak je máte na fotce, tak není co řešit, tílka se zbavte a na jiné nepomýšlejte, nejen, že to není potřeba, ale navíc se hedvábí s bavlněným nátělníkem materiálově tluče. Noste je na holé tělo s podprsenkou s nízko posazeným středem (nemůžete-li si ovšem dovolit nechat doma i tu :-) )

Vesnickazena: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Lucelle +3395/-1423

24.1.16 18:12

 

Noste bez niceho (mineno pouze na pradlo). Pokud byste se v tom fakt necitila, dejte si do vystrihu patentku a podvliknete kosilku, ktera nebude videt (ale vy si budete pripadat mene naha, neco jako na obrazku).

Vesnickazena: Odpověď mi pomohla, děkuji!

MP_vinnie +3977/-961

25.1.16 09:08

 

Jsem taky pro nošení bez tílka. Výstřih zas tak hluboký není. Řešila bych to taktéž patentkou, nebo nějakou hodící se broží - tím byste zároveň šaty ozvláštnila.

Mimochodem, jsou opravdu krásné - jaké značky jsou?

Vesnickazena: Odpověď mi pomohla, děkuji!

moi-bebe +2207/-788

25.1.16 09:54

 

Podle mě je výstřih více než v pořádku, jste mladá, tričko nenoste, tím degradujete šaty na levnou šatovou zástěru. Investujte raději do kvalitní hladké podprsenky správné velikosti, která dostatečně zajistí vaše vnady. V pase bych doplnila bílým páskem (i zavazovacím), boty bílé nebo v barvě šatů, možná z přírodní kůže barvy koňak nebo velbloud, to záleží na příležitosti. Na klobouk si třeba netroufnete, ale máte-li dlouhé vlasy, zkuste stuhu.

Vesnickazena: Odpověď mi pomohla, děkuji!

LEVEBE58 +791/-380

24.1.16 14:12

 

A co jednobarevné body z hladkého pevnějšího materiálu? Bez ozdob, tak aby mohlo ve výstřihu vykukovat… Ideálně s vytvarovanou všitou podprsenkou.

bluetea01 +258/-40

24.1.16 18:24

 

Saty jsou nadherne a vypadate v nich krasne zensky. Nosila bych pod to normalni bila tilka z materialu, ktery je Vam prijemny.

Vesnickazena: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Karakas +2800/-814

24.1.16 14:04

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek