Trench, vel. 16, jakou barvu a kde koupit?

Vložit odpověď
MP Linda

19.8.15 21:54

Bývala jsem „tmavá zima“, ale před cca půl rokem jsem přestala barvit a odrůstají mi šediny, cca 50%.
Vede to k tomu, že v béžové vypadám fakt divně a potřebuju teď na podzim koupit nový trenchcoat nebo něco podobného (ne sako, kabát).

Měl byste někdo nápad, jakou barvu zvolit a taky kde ho koupit? Raději bych reálný obchod, mám pocit, že teď potřebuju všechno vidět naživo před koupí.
Jo a hubnu, takže nechci investovat do kabátu mnoho, není zamýšlen jako „navždy“.

Přemýšlel jsem o černé (ale černé mám v šatníku hodně a levné pláště v černé nevypadají podle mne moc hezky) anebo tmavomodré (ale to je na trench neobvyklá barva a taky se trochu bojím nádražáckého looku:-))

Jsem trochu v koncích, poraďte někdo, pls.

 

Dobrý den, pokud Vám máme poradit barvu, která se k Vám hodí, tak by bylo fajn sem dát fotku. Každý si představí hubnoucí tmavou zimu s 50% šedin jinak…

MP Linda: Odpověď mi pomohla, děkuji!

SkyP +2573/-702

20.8.15 13:51

 

Sháněla jsem trenčkot několik let a nakonec jsem ho sehnala v nenápadném neznačkovém obchodě a je skvělý. Chce to opravdu oběhat, co vás napadne, a zkoušet ostošest.
Pokud jste opravdu zimní šedivějící typ, pak myslím, že béžová není dobrá volba, i když vždy jde do výstřihu dát šátek. Tmavomodrá, šedá, tmavočervená, královsky modrá, fialová, záleží na vašem vkusu a odvaze.

+/-

21.8.15 07:37

 

Není béžová jako béžová, na tento typ kabátku mi přijde nej, proto bych klasiku nezavrhovala a pozkoušela k obličeji různé béžové verze. Zkuste Marks and Spencer.

MP Linda: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Lucelle +3395/-1423

20.8.15 19:04

 

Mám tmavomodrý s bílými lemy a jako nádražák fakt nevypadám :-D Koupila jsem ho kdysi v Orsay. Hezká by mohla být ještě vínová nebo tmavošedá. Ale nevím jestli se dá sehnat.

Coballtino +1096/-417

20.8.15 14:46

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek