Trenčkot zapnutý ke krku

helenkka

01.09.14 09:34

Koupila jsem si trenčkot, zkusila jsem si ho zapnout až ke krku a překvapilo mě, jak se mi to líbilo, navíc mi nefoukalo na krk.

A můj dotaz - nosí se to takto zapnuté běžně, nebo budu vypadat jako buran, potažmo exot?

Díky za info.


Reklama

 

Pokud to na vás vypadá dobře, noste to tak. Tyhle detaily vůbec neřešte. Na Pekle se tu občas rýpeme v naprostých pitominkách, které nejsou podstatné, nesmí se to brát smrtelně vážně :) Zkrátka jde jen o to být oblečená vkusně, sladěně, v kvalitních a padnoucích věcech. To neznamená, že do toho nemůžete dát i nějaký ten prvek, který bude čistě váš a „navíc“.

Mimochodem:
http://www.notorious-mag.com/wp-content/uploads/2013/04/trench_coat_iovgv.jpg

kerrankin: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8736/-1219

01.09.14 13:56

 

Pokud se vám to líbilo, tak to tak noste:o) Běžně se asi nosí klopy, ale každý trenčkot je střižený trochu jinak a když to vypadá pěkně a je to praktické, tak bych toho využila, že ho můžu nosit zapnutý až nahoru.

kerrankin: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Réza4 +8243/-575

01.09.14 09:54

 

Pokud jde zapnout, tak asi minimálně výrobce zamýšlel, abyste ho zapínala. Pokud vám vyhovuje nosit ho zapnutý, není co řešit. Pokud jakýkoli kabát zapnout až ke krku jde, nosím ho tak, vyžaduje-li to počasí. Pokud ne, nebrání mi to si takový kus pořídit do šatníku a v případě potřeby k němu nosit šátky.

kerrankin: Odpověď mi pomohla, děkuji!

aailyyn +7992/-1730

01.09.14 14:56

 

Jde zapnout a líbí se vám to,ale pokud vám někdo řekne,že je to buranský tak ho zapínat nebudete…bojím se pomyslet co by bylo kdyby vám někdo poradil at skočíte z okna:-).Jinak já si kabáty šiju a pokd dělám fazonu(klopy) talbpráně tak aby šly zapnout ke krku,v zimě je to k nezaplacení:-D ,můžete zapnout tu spodní klopu,na straně kde jsou knoflíky,pokud tojde a druhou nechat,to taky vypadá dobře.....

vlm +42840/-6857

01.09.14 10:48

 

Zapínám ho tak běžně a většinou doplňuju šálkou nebo šátkem. A blbé mi to rozhodně nepřipadá. Do práce dojíždím a nehodlám trpět tím, že mi bude foukat na krk a já to pak odmarodím. Některé trenchcoaty nemají knoflíky ani knoflíkové dírky, takže zapnout ke krku nejdou, ale pokud ano, tak „zapnout“. :-) A vůbec… nemyslím si, že by to vypadalo špatně.

kerrankin: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Erinka.X +857/-227

02.09.14 13:11

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Černá jako... podzimní kolekce Zary

Netušíme, kde se u kreativních návrhářů značky Zara stala chyba,... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Plavky do města nepatří

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Na Instagramu možná vypadají úžasně a cool. Plavkovina postupně... Celý článek


Reklama