Tylová sukně

Vložit odpověď
Jiminy

1.2.13 19:49

Milé dámy,
chtěla bych vás poprosit o radu. Chtěla bych si ušít tylovou sukni. Koukala jsem na různé typy látek a nevím, které vybrat - na spodničku, jaký typ tylu, aby se to z něj dobře šilo. Popřípadě kdyby jste některá měla střih na podobnou sukni, tak by to bylo bezva. Za každou radu budu ráda :)Děkuji! (představovala bych si ji nějak podobně, jako je na fotkách)

 

Tylová sukně
Tylová nařasená sukně - střih
A ve vláknu o Burdě o ní taky něco padlo.
Před vložením dotazu bych doporučovala nejdřív zadat do vyhledávání (nahoře) klíčové slovo, např. na tylovou suknimi vypadlo 5 stran výsledků.

janiiiv +7714/-2149

1.2.13 22:49

 

tylovú sukňu si predstavujem nejako takto http://static.feber.se/article_images/27/01/14/270114.jpg , keď už tylovú tak poriadnu, tá zelená sa mi nepáči, nešijem takže so strihom neporadím, ale ak si do googlu zadáte pattern skirt, tak vám to vyhodí množstvo strihov určite nájdete ten ktorý potrebujete

chic-nešika +1581/-496

1.2.13 20:29

 

Ahoj, já jsem si tylovou sukni šila podle sebe - ne podle nějakýho návodu. Je úplně jednoduchá, vlastně jen ze samých oddélníků. Ušila jsem si v podstatě rovnou spodní sukni na hoře zůženou tak abych ji bez problému natáhla přes zadek (z nějaké bavlněné látky, co jsem našla doma). Zvlášť jsem nastehovala pruhy tylu tak, aby byly pravidelně naskládaný - tak jak to jde vidět na té modré sukni u pasu a pak jsem ty jednotlivý tylový pruhy našila na tu spodničku vždycky tak 1 cm pod sebe. No a nakonec jsem nahoru našila pružný bavlněný úplet a do něj dala gumu na šířku pasu. Ten vršek vy šel nějak podobně vyřešit i s tou stužkou. Fotku, na které je sukně dobře vidět jsem bohužel nenašla.
Dělala jsem to takhle, protože jsem chtěla sukni bez zipu, bála jsem se, že by se do něj ten tyl rád zachytával a trhal.

plzik +3/-0

2.2.13 13:53

 

dotazů na stejné téma je tu několik - doporučuju použít vyhledávač.

+/-

1.2.13 22:50

 

Já jen vím, že krejčová, která mi jí teď šije, na spodničku používá nějakou saténovou variaci…

Mahtiel +4188/-1071

2.2.13 18:12

 

Bílou tylovku od Carrie jsem šila, návod je tady. Ale doporučuju koupit co nejjemnější tyl, aby sukně hezky splývala, jinak bude trčet a kýženého efektu nedosáhnete.

xIvet +4392/-361

4.2.13 09:03

 

Zelená sukně je od Akari, ne? Pokud ano, pak je zavinovací, tyl je našitý na stuze a to tak, že se dlouhý pruh tylu (3 metry a více) naskládá/nařasí. Co se výběru materiálu týče…je třeba, aby okraj tylu „nekousal“, jinak ho bude třeba olemovat/začistit a to pak není ten efekt barevného obláčku v oblasti boků.

durduin +370/-144

4.2.13 09:19

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek