Typ postavy a jaké střihy obléct???

Vložit odpověď
Toxic

20.1.16 20:21

Potřebuji radu, co by mému typu postavy mohlo slušet… Sháním jak společenské malé černé, tak běžné oblečení ( v práci máme oblečení dané.....jako lékařka jen v bílé :-D ) Vysoké podpatky vzhledem k problémům s kolenem bohužel nemohu. Děkuji

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

Výstřih a ukazovat nohy co jen to dá, máte je tak pěkné, že vyniknou i bez podpatků. :-) Myslím, že by Vám mohly slušet třeba zavinovací šaty, ty většinou pěkně zakamuflují břicho a paže (a přitom to není beztvarý pytel) a zároveň se nemusíte stresovat, když v pohybu vykoukne víc než koleno, protože nohy máte výstavní.

Lucelle +3394/-1423

22.1.16 20:54

 

Souhlasím s ještěřičkou - jste typ jablko. Myslím, že vám budou slušet šaty nad kolena (máte hezké nohy), volnější pouzdrovky dole zúžené, nejlépe s vertikálním členěním.

dagur +4356/-848

21.1.16 12:36

 

Jste typické jablko. Mám úplně stejnou postavu jako vy takže mohu mluvit z vlastní zkušenosti :) co se střihu týče jde skoro všechno, v závislosti na materiálu a celkovem provedení. Hodně dobře vypadají šaty zavinovací nebo princesový střih, ideálně se širší sukní jako se nosily třeba v padesátkách. Ale mám i několikero šatu pouzdrových (pod ně stahovací prádlo) a nebo i rovný splývavý střih a nevypadá to na mě vubec špatně. Jediné co na mě (a ani na ostatních jabkách co znám) nevypadá dobře je střih empírový… v něm vypadáme poněkud těhotně ;) Chce to hlavně vyzkoušet a nespoléhat pouze na střih… v jednom modelu mužete vypadat naprosto úchvatně a v jiném modelu obdobného střihu zas budete vypadat jak selka…

Vika1987 +47/-21

28.2.16 11:40

 

Dobrý den, za prvé bych vyzdvihla, že nemáte padnoucí spodní prádlo. Ani kalhotky ani podprsenku. Kalhotky si kupte určitě větší a podprsenku si nastudujte, jakou máte velikost. Zdá se mi, že vám moc nesedí. Začněte s tímhle, protože padnoucí prádlo dělá divy :-)
Jinak jak už bylo řečeno, odhalujte nohy. Jsem pro šaty/sukně s kolovou sukní a menší podpatky.
Zde si můžete spočítat padnoucí podprsenku :) http://www.spravnapodprsenka.cz/…or-velikosti

ErumoisS +0/-3

17.5.16 07:33

rudá růže +175/-55

21.1.16 22:58

 

..vyzdvihla bych štíhlé nohy … úzké kalhoty, pouzdrové sukně… vršek? Volnější topy, halenky, košile …vše s výstřihem (ne ke krku, zvýrazní to prsa ještě více)…a nelichotivý pas překrýt svetříkem, kardianem..

…ŠATY? …to je těžké…jsem stejný typ a záleží na konkrétním střihu… pokud nemůžete podpatky???? ( sice mám artritidu II, jsem oboustranně bez křižáků a 7-9 cm podpatky zvládám, ale budiž)..určitě bych nevolila dlouhé, protože budete vypadat jak krabice…pouzdrovky by musely mít rafinovaně řešený pas… tudíž ke kolenům áčkového střihu.

nikikiki32 +233/-93

21.1.16 09:17

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek