Účes pro kulatý obličej s nízkým čelem

Vložit odpověď
Silver-Edged Axe

15.8.13 15:56

Milé pekelnice, jsem zoufalá ze svých vlasů a je zcela možné, že jediné, co mi zbývá, je se s nimi smířit. Ale ráda bych vás před tím ještě poprosila o váš názor. Mám kulatý obličej s naducanými tvářemi a s nízkým čelem. Vlasy mám tmavé, celkem husté. Když si nechám dlouhou ofinu, musím ji neustále něčím nahoře připínat, protože jinak vypadám jako holčička z japonského hororu.
Krátká ofina mě ale přidává na kulatosti!
Momentálně mám polodlouhé, lehce sestříhané vlasy, a ofinu upínám nahoře pinetkami. Spokojená s tím nejsem, je to takové nedotažené, možná lehce holčičí a to já už nejsem (30).
Líbí se mi krátké vlasy, ale bojím se, abych v nich nevypadala jako stará mladá. Líbí se mi i hodně dlouhé vlasy, ale hrozně pomalu mi rostou (a jsou lehce krepovaté).
Uměly byste mi poradit? Třeba i odkazy na nějaké stránky? Díky.

 

Já radím použít www. happyhair.cz
Zplatit si plné členství, není to žádná horentní suma, pěkně se namalovat jako obvykle, stáhnout vlasy z obličeje, vyfotit se z anfasu, vložit svou fotku a pak už jen zkoušet, testovat, proghlížet a vybírat a vybírat.
Myslím, že je to dokonalá pomůcka!
A když se domluvíte s kámoškami, vyjde vás to doslova na pár drobných. A užijete tolik srandy, že by vás ani nenapadlo :-)
Mám vlastní zkušenost, výborně jsem si vybrala:-)

Dadoo +128765/-24838

15.8.13 22:00

 

Taky bych se přimlouvala za foto. Jinak, můj tvar obličeje je pravděpodobně podobný jako Váš - kulatý + nízké čelo. Nevím, mně se právě osvědčila krátká ofina (právě kvůli tomu nízkému čelu), ale bylo třeba, aby to byla ofina fakt „ultrakrátká“, ne někam do půl čela, to vypadá hrozně. Kolem obličeje obvykle nosím spíše delší prameny vlasů (dost dlouho jsem měla mikádo - podkovu). Momentálně mám asymetrický sestřih - jednu stranu dlouhou (jako to mikádo) a druhou vystřihanou opravdu na krátko, k tomu pak tu kraťoučkou ofinu. Byl to risk, ale naštěstí to obličeji lichotí. Vím, že kulatý obličej je pro výběr účesu peklo. Vlasy sestříhané kolem tváří (a po stranách kratší než vzadu) mi kupodivu nikdy neslušely, i když by možná „selský rozum“ tvrdil opak. Ale u Vás to může být jinak, škoda, že není ta fotka, protože tohle je asi opravdu dost individuální záležitost. Možná vytipovat zkušenou kadeřnici, která poradí.

darkLilith +561/-86

15.8.13 21:18

noemi +16406/-1105

15.8.13 21:54

 

Já bych na Vašem místě zašla do dobrého kadeřnictví, kde by měli dobře poradit. A pardon, ale ani na jedné z výše uvedených fotek teda nevidím kulatý obličej..

ProfZav +1469/-323

18.8.13 12:28

 

Moc se mi libi ta druha fotografie, kterou vlozila Noemi.

Robena +16566/-2355

16.8.13 13:45

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek