Účes pro můj obličej 2

Vložit odpověď
Silver-Edged Axe

26.9.13 21:15

Bohužel až v další otázce - ale přece. Co byste řekli na účes, který má na této fotce Michelle Williams? Šlo by to k mému obličeji?

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

Ja bych asi nebyla tak radikalni. Vseobecne bych nikomu nedoporucila takto extremne asymetricky strih. Co az si budete chtit nechat vlasy dorust? Budete muset porad strihat jednu stranu. A navic myslim, ze takovyto uces vyzaduje pomerne caste navstevy kadernice, aby vypadal stale tak, jak ma. U vlasu zkratka vic nez kdekoliv jinde plati " dvakrat mer, jednou rez".
Pokud mermomoci chcete nejakou zmenu, zkuste nejprne nejake mikado, treba i s nasikmo strizenou ofinou, trochu to rozbije kulatost obliceje. A casem si rozmyslite, jestli dal strihat, nebo ne.

mkoll +2647/-415

27.9.13 10:51

 

klidně do toho jděte, pokud máte dobrou kadeřnici, přizpůsobí účes tak, aby byl co nejvíce lichotivý Vám na míru. Nosím podobný (a mám kulatý obličej a nejsem zrovna štíhlá) a jsem moc spokojená a dle reakcí okolí mi i sluší a já se cítím omlazena ;-) Mám jemné vlasy, které při délce více jak na ramena splihnou a vypadám jak rusalka bledá, při použití tužidel, laků mám hned lupy jako když sněží, takže pro mě je toto totální výhra - upravuji jen gelem ve spreji. takže já doporučuji

Atrofie +6226/-1528

27.9.13 09:59

 

Ničeho se nebojte, vlasy dorostou, klidně do to ho jděte.
Nezáleží však jen na tvaru obličeje, ale také na jejich houšťce. Mám hranatý obličej a tento účes jsem, zhruba před třemi lety, nosila také. I když mi ho lidé chválili, hustá patka mi dost zavazela. Upřímně se mi na této herečce více líbí úplně krátké vlasy, které měla před tím. Vždy Vám nejlépe poradí přímo v DOBRÉM kadeřnictví, kde zhodnotí Váš typ, kvalitu vlasů atd.. Nejdůležitější je věřit tomu, co nosíte, jinak to nikdy nebude vypadat dobře.

Zástěrka +228/-38

27.9.13 13:57

 

Mám úplně stejný účes, jako herečka na tomto obrázku (i barvu) a věkově jsem jen o velmi málo starší, než vy, předpokládám, mám kulatější obličej a tento účes mi sluší mnohem více, než dlouhé vlasy předtím. Se střihem jsem velice spokojená, ale může za to určitě i dobrá kadeřnice. Má to však 2 nevýhody - ke kadeřnici chodím maximálně do 2 měsíců od předchozí návštěvy, protože jinak to vypadá „strašně“ - vlasy dorůstající přes uši apod. - a z toho vyplývá i nevýhoda druhá - když si budete chtít nechat vlasy zase dorůst, nebude to hodnou chvíli vypadat úplně nejlépe. Takže to chce pořádně promyslet, zda do toho jít ;) Jinak dle Vaší fotky bych řekla, že by Vám to slušelo…ale dobrá kadeřnice určitě poradí lépe…

Belle +1227/-178

27.9.13 16:42

 

zkuste zajít na stránky taaz.com, dáte si tam svoji fotku a můžete zkoušet stovky účesů i s líčením.
Popřípadě jsou tam modelky, které vystihují nejběžnější typy nebo tvary tváří a na nich si můžete zkoušet to samé :)

antees +20048/-1442

27.9.13 11:57

 

Já bych se asymetrických účesů nebála - sama mám jemné vlasy a kulatější obličej a asymetrický krátký účes mě zachránil. Ovšem předpoklad je, najít si šikovného kadeřníka. Dívejte se kolem sebe a čí účes se Vám bude líbit, zeptejte se, kam chodí. Já si takhle našla kadeřníka v Berouně (jmenuje se Martin Holý, kdyby pro Vás Beroun nebyl z ruky). Dobrý kadeřník Vás dokáže ostříhat tak, abyste k němu nemusela několik měsíců. (rekord mám půl roku, včetně nestřihání ofiny - nemoc; a to když jsem k němu šla se nechat konečně ostříhat, ptala se mě kamarádka, jestli jdu zrovna od kadeřníka :-D )

Coballtino +1095/-417

27.9.13 13:53

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek