Účes pro můj obličej

Vložit odpověď
Silver-Edged Axe

26.9.13 21:04

Dávám sem znovu dotaz, který jsem tu už měla, tentokrát ale s fotkou, která byla dle vás potřeba k odpovědím. Uvažuji jak o dlouhých, tak i krátkých účesech. Dlouhodobě koketuji s těmi krátkými, ale opravdu nechci vypadat jako stará mladá - tudíž by to muselo být něčím zvláštní - šmrncovní.

Jsem zoufalá ze svých vlasů a je zcela možné, že jediné, co mi zbývá, je se s nimi smířit. Ale ráda bych vás před tím ještě poprosila o váš názor. Vlasy mám tmavé, celkem husté. Když si nechám dlouhou ofinu, musím ji neustále něčím nahoře připínat, protože jinak vypadám jako holčička z japonského hororu.
Krátká ofina mě ale přidává na kulatosti!
Momentálně mám polodlouhé, lehce sestříhané vlasy, a ofinu upínám nahoře pinetkami nebo tak, jak to vidíte na fotce. Spokojená s tím nejsem, je to takové nedotažené, necítím se v tom sama sebou.
Líbí se mi krátké vlasy, ale bojím se, abych v nich nevypadala jako stará mladá. Líbí se mi i hodně dlouhé vlasy, ale hrozně pomalu mi rostou (a jsou lehce krepovaté).
Uměly byste mi poradit? Třeba i odkazy na nějaké stránky? Díky.

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

Vzhledem k tomu, že jsem dlouho dobu řešila podobné, možná poradím…Dneska jsem šla na krátko…opravdu na krátko:-) Také jsem si dlouhou dobu zahrávala s myšlenkou nechat nějak změnit účes, a jelikož jsem krátké nikdy neměla, chtěla jsem to zkusit…a konečně dneska jsem se k tomu dokopala:-) Měla jsem podobné obavy, nechtěla jsem vypadat starší, nebo nějak usedle…Hodně mě odrazovala mamka, která nosí celý život krátké vlasy a chtěla abych aspoň já měla dlouhé…Osobně mám také docela kulatý obličej a ke všemu vlasy kudrnaté, takže taková ta nejvhodnější kombinace:-D… Ostříhat jsem se nechala, jsem spokojená a jestli chcete, pošlu foto:-) Třeba vám pomůže.....No, jinak si myslím, že účes M.W. vypadá dobře a mohl by vám sedět.

shirla +16641/-8278

26.9.13 21:48

 

Je mi čtyřicet a jsem hodně nakrátko…tzv. pixies. Je to krásné, svěží, mladistvé, ale přesto retro. Musíte ale být přesvědčená o tom, že je to to pravé, že to chcete nosit a cítíte se v tom dobře. Umět svůj účes prezentovat. K tomu patří i líčení a šaty. Potom je ale nutné svůj účes stále udržovat…protože právě neudržované přerostlé účesy vzbuzují dojem, že jste stará mladá. A také jejich barva, když zvolíte do takového účesu barevný melír, bude to působit hrozně, pokud bude barva přirozená, bude výsledek super:-).

Zástěrka +228/-38

27.9.13 14:12

 

http://www.vlasy-in.cz/…032.jpg.html
http://www.vlasy-in.cz/…056.jpg.html

Prostě to chce asymetrii, přidat nahoře a ubrat po stranách - ať už žehlením nebo ostříháním.

Saxofon +4205/-1303

27.9.13 14:11

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek