Jaký sestřih se ke mně hodí?

Vložit odpověď
Vallera

8.4.13 00:13

Dobrý večer,
koukala jsem, že už tu jedna podobná otázka je, tak to také zkusím :).
Chtěla bych si na jaro změnit střih vlasů, tak jsem si řekla, že se zeptám na názor i jiných.
Už o tom uvažuji hodně dlouho, ale pořád si říkám jak v tom budu vypadat,… uvažovala jsem o nějakém kratším sestřihu, další fotky jsou inspirací, co se mi líbí, ale nevím, jak bych v nich vypadala.
Je mi 16 let, barvu měnit nechci a fotku bohužel lepší nemám(nejsem zrovna příznivec focení)

Moc děkuji za všechny rady, tipy a návrhy. :)

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

Volila bych ten poslední; mám ráda patky :). A vím, že na to se neptáte, ale strašně moc mi vadí ten kroužek v nose a myslím, že bez něj by Vám to slušelo víc.

gabous +2707/-1253

8.4.13 13:41

 

Dobrý den, nejvíce z přiložených účesů se mi líbí poslední, v prvních dvou bych se bála, že budete vypadat zbytečně usedle, navíc úprava by Vám dala asi zabrat. Co tedy delší mikádo, kolem obličeje klidně mírně sestříhat a nechat šmiknout ofinu. Ta by Vám určitě slušela, ať rovná, polokulatá, nebo i šikmo střižená. Pokud toužíte po novém střihu, ustřižená ofina udělá hodně. Přeji dobrý výběr a spokojenost.

Pra linka +760/-242

8.4.13 00:52

 

Podle fotky máte krásný obličej, poslední sestřih Vám bude slušet. S trochou šikovnosti z něj pak pro změnu určitě vyrobíte i něco navlněného viz. obrázek první a druhý.

paradigm +404/-65

8.4.13 08:57

 

Taky bych hlasovala pro poslední foto a jestli můžu k tomu piercingu - v jedné diskuzi o piercingu jsem psala, že se mi líbí......když to k dané osobě jde, pasuje. Bohužel u Vám tomu tak není:o( Piercing, tunely a tetování to je styl se vším všudy a ve Vás vidím „jen“ pěknou holku a cosi v nose, ale stylově mi to k vám nejde

Korytt +2255/-1260

8.4.13 14:57

 

Dámy, ale slečna se vás na piercing v nose vůbec neptala. Dejte sem svoje fotky a já vám poradím, jaké bradavice si nechat vyříznout. Jinak k dotazu - patku nebo zkuste hustou ofinu. Máme krásný obličej.

Minky +1206/-642

8.4.13 19:58

 

Ten poslední účes je takový nejvariabilnější, navlníte nebo vyžehlíte to pak podle libosti a nebudete naopak muset trávit se žehličkou ráno půl hodiny, abyste účes dostala do nějakého tvaru. Jinak, patka nebo ofina jsou ideální, pokud toužíte po změně a bojíte se radikálních zásahů. Myslím si, že vám bude, vzhledem k tvaru obličeje, slušet ledasco, zkrácení si dovolit můžete, ofinu i patku určitě taky a ani teď nevypadáte nijak špatně, že byste teď hned musela měnit účes, ale touhu po změně chápu.

aailyyn +8059/-1745

8.4.13 12:32

 

Taky bych to udělala podle posledního, střihněte si tu kratší patku jak je na obrázku a ono vám to i zvětší objem vlasů. Natočit už to potom jde jakkoliv. Ty dva předešlé kdyby jste vyžehlila, tak stejně vzniknou obyčejná mikáda :)

Bellaschange +1660/-1339

8.4.13 10:08

 

Mikado s ofinou bude super. Co se tyce ofiny, dam Vam radu k nezaplaceni: nechte si ofinu ustrihnout rovne, tesne po oci. Pak si muzete vybrat, jestli nosit rovne nebo na stranu jako patku. Hezka patka vznikne totiz jen z rovne ofiny. Cokoliv sikmo strihleho bude vypadat divne a nebude to variabilni…;)

711990 +42231/-9453

8.4.13 20:24

 

Podle mne Vám změna střihu jen prospěje :) Asi bych zvolila také ten poslední vzhledem k tomu, že máte přirozeně rovné vlasy (tedy pokud jim nebylo pomoženo žehličkou, ale to se mi moc nezdá). Myslím, že kratší střih Vám hezky podtrhne obličej…Ale co ty vlny? Vím, vím je to krásné, že? Já mám také kratší vlasy a lehce se mi přirozeně vlní, ale většinou ne zrovna tak, jak bych si přála…Můžete si je zkusit navlnit kulmou nebo natáčkami, ale pozor ať to nevypadá příliš uměle…možná ty natáčky budou lepším řešením.

Sofia14 +645/-192

8.4.13 10:13

 

Rozhodně mikádo, na ty zvlněné účesy byste nejspíš potřebovala trvalou, a ta, jakkoli šetrná, může dát vlasům pořádně zabrat. Navíc pravidelné znásilňování vlasů kulmou taky není to pravé ořechové. Ale ať už zvolíte jakýkoli účes, rozhodně se zbavte té věci v nose, vypadá to, jak kdyby vám rostl hitlerovský knírek… Na to, aby byl člověk originální, nemusí z něj trčet dráty na všechny strany, krom toho zrovna kroužek v nose nám poněkud odrostlejším evokuje jediné: že se za kruh v nose vodili býci, třeba i na jatka. :-D

atrix +2994/-590

8.4.13 14:19

 

Mě se líbí styl Marylin Monroe, ale ten si vyloženě žádá i styl oblékání, chování (prostě být za dámu ;)) a hlavně čas si ty vlasy každý den pečlivě upravit. Navíc, pardon, že budu asi protivná, ale ta věc v nose Vám vůbec nesluší a nehodí se ani k jednomu sestřihu.

TeaS +255/-27

9.4.13 17:51

 

Mně se taky nejvíce líbí ten poslední účes, jen bych nesnesla tu patku přes oči, ale to je na každém. Účes ála Marylin se mi taky líbí, ale myslím, že na to nemáte vlasy, chce to aspoň trochu vlny (nebo trvču, ale do toho bych teda nešla)

Piercing se mi taky nelíbí, ale to je vaše věc. Já jsem ve své nevědomosti ani nepoznala, že je to piercing, myslela jsem, že je to nějaká nudle nebo co…:))

nrkibrki +123/-13

10.4.13 14:21

 

Střihy to jsou pěkné, ale je otázka, jaký máte typ vlasů a kolik práce jste účesu ochotná věnovat. Já jsem se kratších vlasů celkem brzy vzdala, protože nezatížené délkou se mé vlasy bez každodenního žehlení a tužení dostaly do formy „ovce“ a brzo jsem je žehlením a fénováním zničila. Máte asi jemné vlasy (nebo poničené odbarvováním), takže jestli se nevlní do prstýnků, možná bych popřemýšlela nad něčím ještě trochu kratším, aby na tom vydržel objem.

Nosfi +397/-143

9.4.13 18:44

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek