Univerzální, elegantní a nadčasová kabelka

Vložit odpověď
Kytara

22.1.14 21:01

Dobrý večer všem. Chtěla bych poprosit o radu ohledně kabelky. Ráda bych si pořídila kvalitní koženou kabelku k běžnému nošení (do práce, do restaurace, na nákupy apod.), která by byla univerzální, elegantní a nadčasová. Boty nosím převážně černé a červené (jemnější odstíny, např. korálová). Ráda bych i jiné barvy, ale zatím se mi nedaří žádné vhodné boty najít, jelikož mám ze zdravotních důvodů dost omezené možnosti výběru. Otázka tedy zní, zda by moje představy mohla splnit jednoduchá kabelka v nude barvě, přestože boty nosím převážně tmavé? Jednu obyčejnou černou kabelku mám, ale chtěla bych ji taky časem vyměnit za hezkou koženou. Nehledám zatím žádný konkrétní vzor, spíš radu, zda není úplně scestné koupit nejdřív neutrální kabelku. Děkuji za případné odpovědi.

Najdete v encyklopedii: Barvy

 

Nemyslím, že je scestné koupit neutrální kabelku. Mám celkem 4 kožené kabelky, černou, hnědou, smetanovou a červenou, a ty beru podle oblečení, bot a doplňků. Například v zimě střídám jen černou a hnědou. Takže jo, začněte s nude kabelkou a až budete mít potřebu ai pořídit další tak si ji kupte. Já to měla taky tak. Jsem zastáncem mít pár kvalitních kabelek, než kupu šmejdů. Hlavně si pamatujte, že taková kabelka potřebuje péči, hlavně zip, ucha a rohy. Pak vám bude sloužit roky. To je pozůstatek od mojí babičky, po které jsem zdědila 2 kožené kabelky. Vždy se o ně starala a dneska vypadají jako nové.

Kytara: Odpověď mi pomohla, děkuji!

xluki +706/-302

22.1.14 22:40

 

Pokud chcete svetlou kabelku a mate v planu ji tahat fakt vsude, tak by mozna misto kuze nebylo od veci takove to syntetikou potazene platno/canvas (jak z nej sije kabelky treba Louis Vuitton). Velmi dobre se udrzuje a je podle me min choulostive nez kuze. Svetla kuze se vam celkem rychle uspini i treba od treni o tmave kalhoty a uz to nevycistite. Jinak koupit si do zacatku kvalitni neutralni kabelku podle me scestne neni.

Kytara: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Zebra33 +24067/-2176

23.1.14 09:46

 

Asi jo, ale když si já představím sebe, že kabelku z obrázku tahám všude (práce, restaurace, nákupy)- tak se mi ta představa příčí, protože ta kabelka je moc pěkná a mě by přišlo „škoda ji mít brzy zničenou. A na světlé to bude brzy vidět.
Já to mám tak, že sice mám koženou kabelku (světle-šedou) na běžné tahání, ale ty fajnové, také kožené, si nechávám na tzv. "lepší“ příležitosti, což někdy může být v mém případě i nákup třeba v Praze, kam občas zavítám.

Kytara: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Ptera +694/-239

22.1.14 22:01

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek