Úpravna oděvů v Brně

Vložit odpověď
pampelína

15.1.13 11:22

Koupila jsem si ve výprodeji šaty (viz. obrázek), bohužel neměli přesně moje číslo, tak jsem si vzala větší s tím, že ten rozdíl není nijak vidět (je mi jasný že to byla blbost, ale víte, jak člověk funguje když vidí nějakou velkou slevu..) Až doma jsem si všimla, že kdyby ta guma kolem pasu byla tak o 2-3 cm užší, bylo by to daleko lepší. Takže se ptám - doporučíte mi nějakou prověřenou úpravnu šatů v Brně? Bojím se jít jen tak do první, kterou uvidím, aby to „nezmršili“ :)
Myslím, že by to neměla být pracná úprava, jen tu gumu na každé straně na zádech u zipu o trochu zahnout.. ale sama se do toho nepustím, neb nejsem zdatná švadlena :)
Děkuji za rady

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

Já zase neporadím s technikou úpravy, ale vím, že úpravna oděvů je na ulici Tábor (myslím, číslo 46 - ze strany od parku u Šelepky). Sama zkušenosti nemám, ale známá si je moc pochvaluje. Chodí k nim už řadu let. Přeji, ať vše dobře dopadne a šaty unosít :).

irene_adler +621/-151

15.1.13 15:30

 

Omlouvám se, sice ohledně dotazu neporadím, ale hodně často zde vidím dotaz ohledně úpravy oblečení s tím, že dotyčná/ný si myslí, že je to všechno hrozně jednoduché, jen tu se to trochu zahne a přišije, případně rozpaře a zašije (nejste bohužel jediná a neberte to prosím jako výtku na Vaši osobu) a tudíž nechápe, že si za to švadlena také řeknu určitou částku (mnohdy i více než cena šatů ve slevě).
Když človek ale občas šije, tak vidí, že ono to tak úplně jednoduché jako jen zahnout gumu na zádech nebude… a hlavně, že i to zahnutí je docela časově náročné, aby to nějak vypadalo.
Proto radím buď respektovat cenu za úpravu (pokud si na to netroufám sama) nebo si ve slevách kupovat opravdu oblečení padnoucí.

Kalabara +133/-28

15.1.13 15:18

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek