Velikost Blancheporte

maltacihla

22.03.13 14:27

Zdravím,
nemá někdo zkušenost jak „sedí“ velikosti uvedené v katalogu Blancheporte? Líbí se mi tam jedny šaty, ale nevím, zda si je mohu objednat ve své běžné velikosti.
 Děkuji


Reklama

 

Podle dotazu vidím, že ještě nemáte zkušenost s tímto katalogovým zbožím a možná by nebylo od věci Vám poradit, abyste si od této ‚značky‘ neobjednávala vůbec nic, jakkoliv to na fotce vypadá dobře…Oblečení je šité halabala z nepěkného materiálu a kolikrát Vás překvapí, že doručený kousek vypadá úplně jinak než ten, co jste si vybrala..(nemluvě o okamžitém ‚ocuckování‘ po praní, ztrátě barvy či vytahání látky…)Teď bych chtěla jen podotknout, že já osobně jsem si odtud neobjednala nic, naopak moje mamka má většinu oblečení odtud, takže to mám z první ruky..(osobně to nazývám ‚značkovými Vietnamci‘). :D Sečteno podtrženo - zajděte si radši do jakéhokoliv kamenného obchodu anebo pokud ráda objednáváte, mrkněte na Asos ;)

Sofia14 +642/-191

24.03.13 14:19

 

Velikosti nesedí vůbec, podle mých zkušeností. Např. moje běžná velikost je 38-40 a podle Blancheporte mi seděla tak 34 - 36. Takže objednávat tak o jednu až dvě velikosti menší.

Vesnickazena +87/-31

23.03.13 20:34

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Chlupaté papuče vystřídaly huňaté náušnice

Indiánskoamerický návrhář Naeem Khan představil na newyorkském... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek


Reklama