Velikost Blancheporte

Vložit odpověď
maltacihla

22.3.13 14:27

Zdravím,
nemá někdo zkušenost jak „sedí“ velikosti uvedené v katalogu Blancheporte? Líbí se mi tam jedny šaty, ale nevím, zda si je mohu objednat ve své běžné velikosti.
Děkuji

 

Podle dotazu vidím, že ještě nemáte zkušenost s tímto katalogovým zbožím a možná by nebylo od věci Vám poradit, abyste si od této ‚značky‘ neobjednávala vůbec nic, jakkoliv to na fotce vypadá dobře…Oblečení je šité halabala z nepěkného materiálu a kolikrát Vás překvapí, že doručený kousek vypadá úplně jinak než ten, co jste si vybrala..(nemluvě o okamžitém ‚ocuckování‘ po praní, ztrátě barvy či vytahání látky…)Teď bych chtěla jen podotknout, že já osobně jsem si odtud neobjednala nic, naopak moje mamka má většinu oblečení odtud, takže to mám z první ruky..(osobně to nazývám ‚značkovými Vietnamci‘). :D Sečteno podtrženo - zajděte si radši do jakéhokoliv kamenného obchodu anebo pokud ráda objednáváte, mrkněte na Asos ;)

Sofia14 +645/-192

24.3.13 14:19

 

Velikosti nesedí vůbec, podle mých zkušeností. Např. moje běžná velikost je 38-40 a podle Blancheporte mi seděla tak 34 - 36. Takže objednávat tak o jednu až dvě velikosti menší.

Vesnickazena +89/-31

23.3.13 20:34

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek