Velikost prestižek

Vložit odpověď
CandyKendall

7.12.14 00:15

Za tohle mě asi peklo ukamenuje :D Potřebuju si koupit kvalitní tenisky na lítačku/delší chození a napadlo mě, že by bylo fajn podpořit českou značku téměř nesmrtelných bot, a to Prestige. Mají hodně silnou podrážku a vyrábí se teď víc modelů, než jen ty klasické, které vždycky nosili exoti, a některé mě celkem zaujaly. Budu je ale objednávat přes internet a nevím, jak je to s velikostma - mívám někdy 39, jindy 40, tušíte někdo, jestli je u nich lepší koupit větší, nebo menší velikost? Díky! :) (Snad tu všechny nenosíte lodičky i do lesa)

 

Na „prestižích“ nevidím nic špatného, pokud to nejsou ty klasické modrobílé. Tyto zrovna jsou velmi pěkné a je to na delší nošení určitě lepší, než třeba balerínky s podrážkou tenkou jak slina. S velikostí Vám neporadím. Zkusila bych napsat přímo do obchodu, ať Vám pošlou délku vnitřní stélky boty. Popř. je zkuste „vyhmátnout“ v nějakém kamenném obchodě a vyzkoušet ;)

+/-

7.12.14 10:19

 

Prestižky se typicky prodávají v pracovních oděvech. Objevit je v tomhle typu obchodu by nemělo být těžké. Pokud opravdu přes internet, tak bych řekla spíš ty větší, ale to už je dost věštění.
Jednotlivé typy mají různý tvar, takže velikost, která sedne u jedněch, nemusí sednout u druhých.
Jinak jedna věc je nepříjemná, do perforace nehorázně prší a špatně schnou.

Eleanor Rigby +9076/-2836

7.12.14 19:49

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek