Velikost trenčkotu

Siesta1987

14.10.14 16:23

Mám dilema,sháním trenčkot a našla jsem podobný jak je na obrázku vpravo (ten černý). Nevím si ale rady ohledně velikosti. Sedí mi moc hezky, ale problém je kdybych měla předpažit nebo zvednout ruce a více se pohybovat (to je mi malý). Délka rukávu je mi dobrá. Elastan obsahuje. Je z italského obchodu. A když nad tím přemýšlím, tlustší svetr pod něho nejspíš nedám. Cena 1399 Kč. Poraďte prosím… Vím, že je lepší hodit fotku jak ho mám na sobě…


Reklama

 

To musíte asi posoudit sama, jestli je vám pohodlný. Podle toho, jak se ptáte, mi přijde, že vám úplně nesedí. Uvažte, že až ho budete nosit, tak se v něm budete pohybovat, ne jen stát jako před zrcadlem v kabince. Já při zkoušení oblečení vždycky zkusím jestli je mi pohodlné v rozsahu takových těch běžných pohybů, co člověk dělá - třeba sáhnout pro něco v regálu v obchodě, držet se tyče v MHD, ohlédnout se za sebe apod. Trošku pnout v nějakém pohybu může (přece jen není to sportovní bunda), ale nemělo by to být nepříjemné (ve smyslu, že se budete bát, jestli vám pak někde na ulici při prudším pohybu rupne). Není ale zas potřeba v něm v kabince „cvičit“ jako na sokolském sletu.

Jestli to, že pod něj nedáte tlustší svetr, vadí, záleží na tom, jestli ho pod něj chcete nosit :). Pokud to nedokážete odhadnout, tak si příště na zkoušení vezměte to, co byste pod něj normálně nosila, a ne třeba jen tenké tričko.

Siesta1987: Odpověď mi pomohla, děkuji!

kapka_v_moři +585/-126

15.10.14 08:21

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Metalické odlesky vládnou letošnímu létu

Metalické kabelky jsou zvlášť pro léto vždy velmi aktuální. Jednak... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
5 typů kravatových uzlů

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Můžete mít sebekrásnější kravatu, ale pokud místo uzlu vážete... Celý článek


Reklama