Vhodné šaty na kolonu v tanečních

Vložit odpověď
Mopsopes

1.5.12 17:06

Dobré odpoledne,
mám dotaz ohledně vhodných šatů na kolonu/závěrečnou v tanečních. Hodně kamarádek plánuje vzít si krátké šaty (do půli kolen, nad kolena). Taky bych si je chtěla vzít, dokud mám do krátkých šatů nohy i postavu. No a chtěla bych vědět, jestli je vhodné si krátké šaty vzít. U mě je s délkou šatů problém - musím je mít nad kolena nebo až na zem. Ale na zem je nechci, bojím se, že bych vypadala moc upjatě, nebo nevýrazně. Další problém je s mou velikostí, mám velikost 34 a ve velkém množství šatů plavu. Navíc jsem ráda středem pozornosti a rozhodně bych nechtěla být ve stejných neoriginálních šatech z Orsay jako jiná holka.
Předem moc děkuju za rady, vím, že vůbec nejsem náročná ;)

 

No osobně mám zkušenost, že na závěrečky měly všechny slečny od nás dlouhé šaty. A dlouhé šaty byly od nás i vyžadovány.
Tak nevím. A pokud nejsi schopná najít šaty - podívej se na různé servry, kdo prodává jednou nošené věci - ted mne třeba nadchl - votocvohoz.cz.
Nebo stojí za to projít i sekáče - opravdu by jsi se divila jak nádherné šaty můžeš najít

Triiss +146/-29

2.5.12 20:50

 

Věneček jsem absolvovala před rokem a měly jsme povinné světlé a dlouhé! šaty. Jediná slečna měla krátká a bylo z toho vcelku faux pas. Navíc, ani dlouhé šaty nemusí být upjaté nebo nudné, jen zas pozor na seksí… Rozhodně hlasuji pro dlouhé šaty, protože on ten princeznovský pocit (a nezaměňujme se šlehačkou) k tomu věnečku patří.

GabrielaCharlota +1765/-868

3.5.12 19:02

 

Já nevím, já bych v šatech po kolena na závěrečnou nešla, přijde mi, že delší šaty jsou slavnostnější. Na svoji závěrečnou jsem měla půjčené šaty ze svatebního salonu, stejně jako ostatní holky. Je pravda, že jsem z menšího města a bylo to v roce 2006, ale jsem ráda, že to tak bylo. Vypadaly jsme všechny jako princezny (je fakt, že málokteré se tak po ukončení oficiální části chovala) a rozhodně se nikomu nestalo, že by měl šaty stejné jako ta druhá. Krom toho v dobrém salonu ti šaty upraví podle tvé velikosti.

celebrian +4362/-1161

2.5.12 08:44

 

Predpokladám, že sa jedná o tzv. venček - záverečný slávnostný večer po tanečnom kurze väčšinou organizovanom školou. V takom prípade je v poriadku obliecť si šaty s dĺžkou sukne okolo kolien, keďže v rámci venčeka sa tancujú štandardné aj latinskoamerické tance. Ak môžem poradiť, šaty by nemali byť veľmi úzke, pretože obmedzujú pohyb nôh.

Norielle +1087/-412

1.5.12 20:41

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek