Vhodnost šatů na vánoční večírek

Vložit odpověď

8.12.13 19:54

Hezký večer,

Prosím o názor, do jaké míry se hodí tyto šaty na poměrně „high profile“ vánoční večírek banky, se kterou v rámci své firmy spolupracuji. Dress code je smart casual. Bude tam hodně lidí, já budu znát tak 8. Atmosféru očekávám velmi uvolněnou, nic upjatého, hudba, tanec.

Než tam dorazím, tak jdu soukromě i do Národního divadla. Tyto šaty mám nové a moc jsem se těšila, že si je konečně vezmu do toho divadla. Ale když teď jdu na ten večírek, tak si nejsem jistá, zda nejsou příliš sexy. Postavu na ně mám. Už mám i názor rodiny, teď prosím i o váš odborný :-)

Případně ocením i radu ohledně barvy punčocháčů a doplňků. Já se klaním k tělové barvě, boty černé (jiné nemám), psaníčko barevné, šperky nevýrazné.

Mockrát děkuji!

P.S. Na mně nejsou tak krátké, mám o 10cm míň než modelka!

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

Na večírek budou skvělé, ale jestli předtím ještě jdete, jak píšete, do Národního divadla tak tam se podle mne už moc nehodí. Také bych nedoporučoval přehnaně vysoké podpatky - ty šaty jsou přece jenom spíš minišaty…

solady: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Jirkátor +16464/-4174

9.12.13 06:07

 

Já si osobně myslím, že na vánoční večírek banky jsou moc krátké, i když máte o 10 cm méně než modelka … pokud vám tedy nesahají těsně nad kolena, protože kratší šaty bych na takovou akci, a o Národním divadle už vůbec nemluvím, nevolila, i kdybych na to měla stokrát postavu.
Psala jste, že s bankou spolupracujete, takže nejste jejich zaměstnanec, a v tom případě byste měla přijít „decentněji“ oblečená, než všichni ostatní.

solady: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Evikk +619/-88

9.12.13 09:08

 

Krátkou délku by možná vyrovnával dlouhá rukáv a nulový výstřih, kdyby vrchní a zadní část šatů nebyla průsvitná - což na fotce vypadá, že je. Možná špatně koukám.. Délka je rozhodně casual, ale ne moc smart :) Pokud se jedná o high profile večírek, pak bych asi zvolila něco…slavnostnějšího. Tyhle šatečky mi přijdou poněkud laciné.

solady: Odpověď mi pomohla, děkuji!

vrtule_vrtule +274/-48

9.12.13 20:14

 

krátkou délku v pohodě vyrovnává dlouhý rukáv a prakticky žádný výstřih, tj. mně přijdou úplně o.k. Z bankovního večírku bych rozhodně nedělala sraz domova důchodců (nemyšleno ani omylem jako invektiva vůči seniorům), určitě se budete líbit. :-) A smart casual to je (casual délka). Bavte se…

solady: Odpověď mi pomohla, děkuji!

aerofrog +2174/-611

9.12.13 13:02

 

Ja hlasuji proti. I kdyz jsou na vas delsi, na high profile bankovni vecirek (i kdyz ma uvedeno smart casual) mi neprijdou vhodne. Ani do Narodniho vlastne. Sla bych do neceho klasictejsiho, asi jsem konzerva.

beruska9 +370/-152

12.12.13 06:48

 

Jestli jsou na vás trochu delší, tak jsou šaty na večírek v pořádku (a hezké). Šaty jsou dost výrazné, doplňky by podle mne měly být umírněné, černé boty, tělové punčochy, bez šperků.

solady: Odpověď mi pomohla, děkuji!

dagur +4358/-848

8.12.13 21:25

 

Ak si teda predstavím, že tie šaty môžu byť na vás dĺžkou dlhšie, stále mi vychádzajú do polky stehna, nehovoriac o tom, že je to štýl bodycon, teda úplne obtiahnuté. Bez ohľadu na to, či na ne postavu máte alebo nie, by som volila niečo elegantnejšie a sofistikovanejšie, najmä ak sa jedná o večierok banky. Tieto šaty si viem predstaviť jedine v prípade, že by som cez ne prehodila sako predĺženého strihu, potom by ich krátkosť ani obtiahnutosť tak nekričala. Ale stále si myslím, že dĺžka do polovice stehna je na smart casual prikrátka.

Dixie Sunday +3928/-1444

12.12.13 06:21

 

Saty jsou krasne a ani se vam nedivim, ze jste se tesila, az si je obleknete ale jeste bych pockala, az se naskytne lepsi prilezitost. Pokud totiz nejsou do pulky stehna, na takovy vecirek bych si je nebrala. Budou poutat moc pozornosti (te negativni), coz asi nechcete. Zvolte spise delsi saty a kdyz zvolite hezke doplnky, budete urcite vypadat suprove.

Binuska +173/-49

12.12.13 21:02

 

Já nevím, mě celkově přijdou docela dost krátké a vyzývavé, ale píšete, že jde o spíš neformální večírek, a navíc že na vás tak krátké nejsou… A na té fotce asi dost ten dojem dělají i boty. Takže myslím, že na vánoční večírek by měly být v pořádku :)

solady: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Karoshi +3824/-923

8.12.13 20:50

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek