Vlněná midi sukně

Vložit odpověď
Sailorette

2.12.14 12:55

Koupila jsem si sukni z pevné vlny, o něco delší než na obrázku. Stála pár korun, líbil se mi materiál i střih, i když ten dost rozšiřuje. Co k ní? Napadá mě jen křivák a podpatky, jinak nic (kabát, který by se k ní hodil nemám a kupovat nechci). Přemýšlím i o zkrácení ke kolenům. Přinejhorším sukně skončí jako potah na polštář, ale třeba vás něco napadne:) Díky!

 

Sukně je krásná, nezkracovat! Také jsem takové za mlada nosila. Zkuste kotníčkové boty nebo vysoké kozačky, nahoru tenký vlněný rolák a přes něj kratší teplý projmutý kabátek, nejlépe s páskem. Barevnou čepici nebo klobouček, šálu a rukavice.

Linie +19640/-3300

2.12.14 13:10

 

Svetr / rolák a kratší vypasovaný kabát by byly ideální. K tomu silné punčochy a buď zateplené polobotky nebo kozačky. Ale! Když zvolíte variantu s krátkým svetrem i kabátkem, nezapomeňte na TEPLÉ PRÁDLO ;)

+/-

2.12.14 15:21

 

Říkáte, že nemáte kabát, co by se k ní hodil. Ale nějaký asi máte? Možná se nehodí střihově, protože je moc volný (chybí mu vypasování atd.). Jestli je to ten případ, občas tomu pomůže pásek přes. Ale musí se to zkusit, ne všichni v tom vypadají dobře. Ale křivák taky není špatná volba. Vezměte si pod něj opravdu teplý svetr, ten klidně zastrkejte do sukně, přidejte šálu a je to. Kozaček se také nemusíte bát. :)

andiedvorakova +8745/-1219

2.12.14 14:14

 

Podobnou sukní mám a je s ní trochu problém. Zjistila jsem, že je dobré (i když pro nás asi nezvyklé) nosit horní díly dovnitř. Vypadá to líp.
No a teď je otázka, jak se chcete celkově stylizovat. Pokud za „dámu“, pak si pořídit krátký kabátek - zase ze zkušenosti- pokud není úplně krátký, takže fakt k pasu, vypadá to divně. No a k tomu buď kotníkové boty (štíhlé nad kotníkem) nebo kozačky.

Nebo chcete být trochu za rebelku, tak potom kož. bunda, křivák (s dékou platí přesně to jak s kabátkem, jakmile je jen trošku delší, celkové vyznění je v čudu).
Na nohy pak klidně perka nebo kozačky bez podpatku.

Judith11 +14221/-3281

3.12.14 09:18

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek