Vlněná midi sukně

Sailorette

02.12.14 12:55

Koupila jsem si sukni z pevné vlny, o něco delší než na obrázku. Stála pár korun, líbil se mi materiál i střih, i když ten dost rozšiřuje. Co k ní? Napadá mě jen křivák a podpatky, jinak nic (kabát, který by se k ní hodil nemám a kupovat nechci). Přemýšlím i o zkrácení ke kolenům. Přinejhorším sukně skončí jako potah na polštář, ale třeba vás něco napadne:) Díky!


Reklama

 

Sukně je krásná, nezkracovat! Také jsem takové za mlada nosila. Zkuste kotníčkové boty nebo vysoké kozačky, nahoru tenký vlněný rolák a přes něj kratší teplý projmutý kabátek, nejlépe s páskem. Barevnou čepici nebo klobouček, šálu a rukavice.

Linie +17902/-3146

02.12.14 13:10

 

Svetr / rolák a kratší vypasovaný kabát by byly ideální. K tomu silné punčochy a buď zateplené polobotky nebo kozačky. Ale! Když zvolíte variantu s krátkým svetrem i kabátkem, nezapomeňte na TEPLÉ PRÁDLO ;)

sosha +2202/-628

02.12.14 15:21

 

Nezkracujte, teď se midi vrací a na zkrácení je zatím čas. K takové sukni by se mi líbila bílá košile, černý nebo červený rolák, silnější punčochy. Křivák je dobrý, kromě toho různá saka, kabátky, - nemáte žádný zimní krátký kabát nebo naopak dlouhý, který by ji skryl? Kromě lodiček by šly i kotníčkové boty na podpatku, šněrovací kotníčkové, možná i nízké kozačky v jezdeckém stylu.

JarkaJ +4681/-1013

02.12.14 13:06

 

Říkáte, že nemáte kabát, co by se k ní hodil. Ale nějaký asi máte? Možná se nehodí střihově, protože je moc volný (chybí mu vypasování atd.). Jestli je to ten případ, občas tomu pomůže pásek přes. Ale musí se to zkusit, ne všichni v tom vypadají dobře. Ale křivák taky není špatná volba. Vezměte si pod něj opravdu teplý svetr, ten klidně zastrkejte do sukně, přidejte šálu a je to. Kozaček se také nemusíte bát. :)

andiedvorakova +8736/-1219

02.12.14 14:14

 

Podobnou sukní mám a je s ní trochu problém. Zjistila jsem, že je dobré (i když pro nás asi nezvyklé) nosit horní díly dovnitř. Vypadá to líp.
No a teď je otázka, jak se chcete celkově stylizovat. Pokud za „dámu“, pak si pořídit krátký kabátek - zase ze zkušenosti- pokud není úplně krátký, takže fakt k pasu, vypadá to divně. No a k tomu buď kotníkové boty (štíhlé nad kotníkem) nebo kozačky.

Nebo chcete být trochu za rebelku, tak potom kož. bunda, křivák (s dékou platí přesně to jak s kabátkem, jakmile je jen trošku delší, celkové vyznění je v čudu).
Na nohy pak klidně perka nebo kozačky bez podpatku.

Judith11 +14144/-3263

03.12.14 09:18

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Chlupaté papuče vystřídaly huňaté náušnice

Indiánskoamerický návrhář Naeem Khan představil na newyorkském... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek


Reklama