Volba satu

Vložit odpověď
nanjua

3.3.14 23:01

Prosim poradte. Jdu na ples, ktery bude maturitni ale soucasne ho budeme pojimat jako tridni sraz. Jdu tedy bez doprovodu a nevim, jestli se tak uplne hodi dlouhe saty. Mam pekne jednoduche a vkusne s holymi zady ale mam obavu zda to neni moc. Resp. nechci vubec vycnivat a v tech satech se to (nyni bohuzel) celkem dari. Kratke saty nejake mam ale necitim se v nich dobre, nicmene bych pravdepodobne pekne zapadla.Co byste delaly na mem miste? Diky za nazory.

 

Vzhledem k tomu, že vlastní maturitní ples jsem měla v pátek, do teď jsme na ty cizí chodily v krátkých. V mém případě tedy po kolena. Velká večerní se nechává maturantkám. Nějak se to u nás ujalo (město s 16k obyvateli a ošklivý funkcionalistický kulturák) a ani jsem o tom nepřemýšlela. Na druhou stranu, často tam jsou vidět i dlouhé šaty, hlavně na těch starších (tedy určitě absolventech, učitelích a rodičích). Na základě tohoto nepokazíte nic ani jednou možností, ale podle etikety asi budou lepší ty dlouhé (otázka jsou ta záda, ale to bez fotky asi říct nejde…)

BatInCave +50/-133

4.3.14 09:09

 

Na ples dlouhé šaty rozhodně mimo nejsou! Ale těžko soudit bez foto.

Atrofie +6226/-1528

3.3.14 23:27

 

Sice podle etikety patří na ples dlouhé šaty, ale v případě maturitního bych šla v krátkých a velkou večerní nechala maturantkám.

aailyyn +8057/-1745

4.3.14 10:58

 

Na vašem místě bych si oblékla dlouhé. A jak krátké jsou ty krátké? Já si třeba pod krátkými šaty na ples představím šaty ke kolenům. Takové jsou k téhle příležitosti ok, kratší už ne. :)

SilverAin +196/-37

5.3.14 16:46

 

Dobrý den,
nevím, o jaké šaty konkrétně se jedná, ale na maturitní ples bych coby host volila především krátké. Nevím, do jaké věkové kategorie patříte, ale dlouhé šaty si na maturitní plesy (aspoň u nás), berou pouze učitelky a příbuzné, podle jejichž věku bude poznat, že nepatří mezi maturantky. Mladší ročníky chodí vždy v šatech krátkých. Přeci jen je to večer maturantek, kterým by se neměl moc brát.

Draki +894/-201

10.3.14 23:26

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek