Vrácení zboží z Woolovers - leden 2015

Vložit odpověď
jabro

21.1.15 21:45

Ahoj,
podlehla jsem vlněné mánii objednala na doporučovaném woolovers.com. Teď budu vracet dva svetry. Máte s tím někdo zkušenosti? Poradíte?
Skutečně mohu vrátit zboží do 3 měsíců?
Pokud bych chtěla zboží vyměnit, jde pouze vyměnit velikost popř barvu od jednoho typu, nebo si mohu vybrat jiný model? Pokud si zažádám o výměnu a nic jiného si neobjednám, poštovné budu platit z UK do CZ já, nebo Woolovers?
Nevím, jestli je to obvyklé, ale napadlo mě, jestli některá z vás také nepodlehla a nebude něco vracet? Mohly bychom se podělit o náklady na dopravu tím, že pošleme své dvě zásilky společně.
Nakonec, pokud by se našla některá, která bych svetry chtěla, tak jsou to tyto :)
http://www.woolovers.com/…-jumper.aspx
Velikost XS, barva Red
http://www.woolovers.com/…sweater.aspx
Velikost XS, barva Rich Rose :)
Díky předem za tipy a postřehy.

 

Do Woolovers jsem nevracela, i když u nich nakupuji, ale běžně posílám zboží zpět do UK. Woolovers uvádí, že lze vrátit do 3 měsíců, jinak je to obvyklé do 14 dní u jiných obchodů. Poštovné zpět do UK hradíte Vy…lze vypočítat na www.ceskaposta.cz. Pod 100Kc se podle mě nedostanete.
Obvykle stačí vyplnit formulář na Return a poslat to i ve stejném pytli a je to. Jinak uvádějí, že pří výměně se neplatí znovu poštovné - myšleno z UK k nám.

jabro: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Nick371 +658/-101

22.1.15 12:12

 

Vyměnovala jsem, nebyl žádný problém (U vracení to podle mě bude fungovat obdobně). Ještě jsem přiobjednala další svetr. Poštovné tam platíte Vy, poštovné zpět sem v případ výměny zaplatí oni ( To bylo hezké překvapení) Můžete vyměnit barvu, velikost, ale také můžete objenat naprosto odlišnou věc, prostě cokoliv si umanete. Případný finanční rozdíl Vám strhou/vrátí z účtu/ na účet.
Jinak pokud jste štíhlá, nikdy nebrat nic Unisex a zkontrolovat i velikost u dámské řady. Já můžu jen ty jejich modely, které mají na šířku 43 cm. Mají i dámská S, která mají 46cm a v těch plavu. Už jsem jim psala jestli neuvažují zavést XS řady s tím, že jsem je prosila, aby ale v tom případě nezkracovali délku svetru a rukávy … No, prý to předali designovému oddělení, tak jsem zvědavá. Můj jediný problém s woolovers jsou jejich střihy. Široké a krátké a to jak v oblasti trupu, tak hlavně rukávu, kde to pak vypadá fakt nelichotivě.

jabro: Odpověď mi pomohla, děkuji!

AnaKarenina +4687/-1312

22.1.15 21:22

 

Ano, opravdu můžete vracet do 3 měsíců. Při výměně můžete chtít cokoli jiného, poštovné k Vám hradí oni. Vyplatí se to víc jak vrácení, protože neproděláte mj. na kurzu měny (nákup/prodej).
Jinak vracela jsem dvakrát, jednou přišly peníze velmi brzy, teď při druhé výměně ještě ne, ještě se asi nevzpamatovali z Vánoc, protože už velmi dlouho s nimi řeším taky nedoručenou zásilku (stalo se už třikrát, zřejmě vina na straně naší pošty) a tentokrát to velmi vázne.
Jinak poštovné za jeden svetřík mě vždy vyšlo na 115 Kč, kvůli tomu se někým domlouvat… Navíc už se asi z kategorie doporučeného dopisu, který je nejvýhodnější, a dva svetry tak asi ještě pošlete, dostanete do kategorie balík, takže ušetříte nejspíš opravdu směšnou částku. A taky si nejsem jistá, jak by to akceptovali, vracíte v originální obálce Vaší zásilky, vyplňujete formulář k Vaší zásilce…

jabro: Odpověď mi pomohla, děkuji!

kohlida +1469/-332

22.1.15 18:11

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek