Vršek k pozdrovým šatům

Kaackac

14.11.12 22:48

Ahojte pekelnice,
koupila jsem si pouzdrové šaty, jsou tmavě modré, taková ta královská modř a vrchní část je lehce zdobená stříbrnými kamínky. Bohužel nemám foto, ale jsou opravdu moc pěkné a střídmé, ne nijak přeplácané. Jen mám trochu problém s tím, s čím je kombinovat. Jsem věčně zmrzlá a plánuji je nosit na různé společenské události, kromě plesů, takže potřebuju nějaký vršek k tomu. A vůbec nevím jaký (sáčko, svetřík,..)??? S černou to kombinovat nechci, připadá mi to smutné. A v jaké barvě boty, kabelku? Jinak jestli to pomůže, tak mi sluší tmavší barvy, ne žádný zářivý. Děkuju moc za rady


Reklama

 

Na zahřátí doporučuji začít odspodu košilkou (třeba i z nějakého funkčního materiálu, ale stačí i obyčejná). Hned Vám v samotných šatech bude mnohem tepleji. Dál záleží hodně na střihu a události. Svetříky se podle mne na společenské události většinou nehodí, zbytečně by šaty shodily. Spíš bych volila nějaký ladící pléd/šál , spíše vzdušný. Nebo nějaké ladící sáčko.

Co se týká barvy šálu/bot/kabelky, záleží, co máte v zásobě, možností jsou mraky. Ať už černé, tělové, starorůžové, zelené, červené, bílé, hnědé, stříbrné… Stačí si vybrat…

Em H +521/-214

14.11.12 23:01

 

Doporučila bych bolerko s dlouhým rukávem („látkové“ popřípadě krajkové pokud se to stylově hodí, ne úpletové), ideálně bílé ze studeným podtónem (pokud nejste teplý barevný typ), nebo světlounce starorůžovou. Kombinace s další tmavou barvou, kterou preferujete není podle mě na ples úplně ideální, bude to působit smutně, přijatelná by možná byla ocelově šedá, ale muselo by jít o „luxusně“ působící materiál.

Co se týče bot kabelky volila bych podle varianty bolerka: 1) bílé bolerko, stříbrné boty, stříbrnou kabelku ideálně s modrým akcentem, 2) Starorůžové bolerko, boty ve stejném tonu, stříbrnou kabelku, 3) Ocelově šedé bolerko, boty ve stejném tonu, kabelku hodně výraznou (napadá mě např fuchsiová, nebo vyšívaná vícebarevnými korálky), aby se rozbil ten tmavý monoblok.

Daniela1991 +971/-245

15.11.12 10:00

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Černá jako... podzimní kolekce Zary

Netušíme, kde se u kreativních návrhářů značky Zara stala chyba,... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Plavky do města nepatří

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Na Instagramu možná vypadají úžasně a cool. Plavkovina postupně... Celý článek


Reklama