Výběr obleku

Vložit odpověď
jarek89

10.6.15 15:19

Ahoj chci Vás poprosit o radu chci si pořídit nový oblek. Často obleky nenosím jen sporadicky, tak bych Vás chtěl požádat o typ na oblek v rozumné cenové relaci.

Vyplatí se např. jet do Polska, jsem totiž z Ostravy, všiml jsem si že hodně lidí jezdí do polského Rybníku. Máte nějaké typy, kde se tam zajít podívat.

Oblek mám v plánu kupovat v červnu nebo v červenci.

Díky za vaše rady

Najdete v encyklopedii: Tabulka pásnkých velikostí

 

My jsme s manželem byli při výběru obleku v Bandi i v Polsku (konkrétně v Polském Těšíně). Byla jsem překvapená, že byl výběr téměř totožný. Jen ceny byly v Polsku poloviční. Bála jsem se, že se cena projeví na materiálu, ale v mnoha případech to tak vůbec nebylo. Samozřejmě se tam dalo najít i spoustu příšerností, ale výběr nositelného sortimentu byl celkem velký. Kam přesně jít moc neporadím, protože tam bylo těch obchodů spousta - od tržnice až po normální obchody.

blue orange +194/-96

13.6.15 23:35

 

Bohužel ohledně nákupu obleku v Polsku neumím poradit, ale aspoň obecné tipy - co ano, co ne - naleznete zde: https://www.modnipeklo.cz/…-oblek-1158/. Za mne je nejdůležitější dbát na kvalitní látku (lacinost křičí), sedící střih a velkou bolest českých mužů - správnou délku rukávů a kalhot. Držím palce.

Iv_Sm +42628/-2840

11.6.15 09:20

Ladie +2064/-353

11.6.15 12:05

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek