Výběr obleku

jarek89

10.06.15 15:19

Ahoj chci Vás poprosit o radu chci si pořídit nový oblek. Často obleky nenosím jen sporadicky, tak bych Vás chtěl požádat o typ na oblek v rozumné cenové relaci.

Vyplatí se např. jet do Polska, jsem totiž z Ostravy, všiml jsem si že hodně lidí jezdí do polského Rybníku. Máte nějaké typy, kde se tam zajít podívat.

Oblek mám v plánu kupovat v červnu nebo v červenci.

Díky za vaše rady


Reklama

 

My jsme s manželem byli při výběru obleku v Bandi i v Polsku (konkrétně v Polském Těšíně). Byla jsem překvapená, že byl výběr téměř totožný. Jen ceny byly v Polsku poloviční. Bála jsem se, že se cena projeví na materiálu, ale v mnoha případech to tak vůbec nebylo. Samozřejmě se tam dalo najít i spoustu příšerností, ale výběr nositelného sortimentu byl celkem velký. Kam přesně jít moc neporadím, protože tam bylo těch obchodů spousta - od tržnice až po normální obchody.

blue orange +192/-96

13.06.15 23:35

 

Bohužel ohledně nákupu obleku v Polsku neumím poradit, ale aspoň obecné tipy - co ano, co ne - naleznete zde: https://www.modnipeklo.cz/…-oblek-1158/. Za mne je nejdůležitější dbát na kvalitní látku (lacinost křičí), sedící střih a velkou bolest českých mužů - správnou délku rukávů a kalhot. Držím palce.

Iv_Sm +40488/-2692

11.06.15 09:20

Ladie +2064/-351

11.06.15 12:05

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Na předávání cen v pyžamu po dědečkovi

V Americe se uskutečnilo každoroční předávání cen Teen Choice... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek


Reklama