Vytlačená/propadlá stélka boty

Vložit odpověď
Lata

11.3.15 15:09

Hezký den, chtěla bych se zeptat, zda nemáte podobnou zkušenost jako já a jak jste ji případně řešili. Stélka boty s malým podpatkem (cca 4cm) se mi cca po 20ti nošeních pod bříšky „prochodila“ - z pod bříška se jakoby nahrnula se na místo, kde jsou články prstů, ale nikde se neroztrhla. Výsledek byl ten, že se mi pod bříšky udělaly znatelné dolíky a při více jak půlhodinové chůzi nahrnuý materiál pod články prstů způsoboval již mírnou bolest, po více jak dvou hodinách se v botách nedalo chodit.
Když se mi to stalo u bot od Bati z výprodeje, přešla jsem to, ale teď jsem si koupila nové na mě celkem drahé kozačky od Caprice (podpatek cca 6 cm) a nerada bych se jich zbavila. Řešila jsem to vložkou do bot, která situaci zlepšila jen na chvíli, než se přizpůsobila botě a noha začla zase bolet, navíc má širší noha měla s novou vložkou celkem problém se do boty vejít.
Nemáte prosím radu, jak botu udělat znovu použitelnou? V krajním případě bych zašla za obuvníkem, ale protože se to týká již více mých bot, ráda bych to vyřešila obecně, případně se tomu vyvarovala do budoucna. Všem moc děkuji za odpovědi.

 

Boty bych šla reklamovat a cestou bych se zamyslela, jestli je to jenom smůla, nebo náznak borcení klenby. Já jsem takhle systematicky prošlapávala paty a pomohly až ortopedické vložky.

Lata: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Jádro +61/-7

11.3.15 19:54

 

Je dost možné, že na vině nejsou boty (obzvlášť, pokud se vám to stává u vícero párů od různých značek), ale zdravotní stav. Je dost možné, že máte nějaký problém, který by vyřešil ortoped nebo fyzioterapeut. Člověk si toho ani nevšimne, protože to obvykle nebolí. Občas úplně stačí, aby člověk směřoval váhu někam jinam, než má, a problém je na světě… Takže bych se pro jistotu zkusila poradit s odborníkem, který se podívá, jestli tam nějaký problém je, anebo není. Pokud ne, pak máte zřejmě neuvěřitelnou smůlu na boty. Obávám se, že kromě vložek s tím ale nepůjde nic dělat.

Lata: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8745/-1219

11.3.15 23:28

 

Koupila jste si šmejd a ted hledáte, jak ho vylepšit?? A co se vám rozbije příště? Podpatek, zip, prasknou švy?
Pokud po krátkém nošení (napsala jste "teď) se boty takhle zničí, byla byste hloupá, kdybyste si je nechávala a ještě platila za jejich další opravy. Za to žádné boty nestojí.
Jediné, co bych udělala je, že bych jim je vrátila. Ještě probíhají slevy, najdete si jiné, nebo si, nejlépe, koupíte úplně nové až na příští sezónu.

Dadoo +128797/-24839

11.3.15 15:32

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek