Z blondýny brunetou na jednu noc

Vložit odpověď
Suprema

16.11.14 18:47

Ahoj, prosím zkušené o radu. Na jednu akci v kostýmech bych potřebovala udělat ze své blond hlavy tmavě hnědou, kterou chci splést do copu. Ale nutnost je, aby se to hned v dalším mytí smylo, takže žádné „smývatelné“ šampony nechci. Máte nějaký nápad? Nevypadají spreje do vlasů jako chemlon a drží fungují barevná tužidla? Co by bylo nejlepší? Díky moc za rady.

 

Jestli jste opravdu blondýna, tak důrazně varuji před experimenty tohoto druhu. Mám těch experimentů za sebou několik a můžu místopřísežně prohlásit, že z blond vlasů NIC tmavšího nesmyjete během jednoho mytí - a například červený smývatelný šampon, ten jsem nesmyla vůbec:-) Musela jsem to nakonec postupně odbarvit. A vypadal tak neškodně - v pytlíčku. Pigmenty z tužidla rovněž nesmyvatelné. Nejlepší bude, když si někde půjčíte tmavou paruku.

iga +26795/-5134

16.11.14 18:54

 

Taky jsem pro paruku. U všeho ostatního hrozí, že to budete vymývat dlouho. A i kdyby se po dvou nebo třech mytí podařilo, nádech by zřejmě zůstal. Takže byste byla taková vyblitá a zašedlá. Asi to taky záleží na tom, zda jste blondýnka od přírody, anebo odbarvená. U odbarvené nikdy nevíte, co za katastrofu z toho vyleze… Zkrátka, když to má vlas obarvit, musí si to „vlézt dovnitř“ a hned tak to zase ven nevyleze… Pokud by byl problém s parukou, pak snad jedině změnit plánovaný kostým, nebo se na čas stát brunetkou :)

andiedvorakova +8745/-1219

16.11.14 19:03

 

Existují barevné spreje - seženete v prodejnách s kostýmy nebo v hračkářství, stojí kolem 50-100 Kč. Já jsem měla takhle červený vlasy na karneval a smýt to šlo úplně beze zbytku. Jen nevím, jestli budou mít nějaký přirozeně vypadající odstín hnědé.

AnoNe +12739/-3082

16.11.14 20:58

 

Jako blondýna se také přidávám s tím, že z vlasů nic nejde dolů. Jednou jsem malé holčičce ukazovala, jak jsme si na táboře barvili vlasy krepovým papírem a 2 měsíce! jsem chodila s růžovým proužkem. :D
A jestli si vlasy třeba i trošku odbarvujete, tak je to na 1000%, že vám ta barva zůstane zažraná.

Cleira +785/-156

16.11.14 21:02

 

Myslím si, že pokud jste blondýna a potřebujete opravdu razantní změnu na hodně tmavý odstín, tak jedině parukou. Rozhodně bych nešla do klasického barvícího šamponu, podle mě se vám to ze světlých vlasů nesmyje, co se týče různých sprejů, tužidel a barevných kříd, většinu toho nejspíš pouhou vodou po dotyčné události z vlasů vypláchnete, ale jako světlovláska budete nejspíš i dál chodit poměrně dlouho s podivným tmavým nádechem .

aailyyn +8059/-1745

17.11.14 10:48

 

Suhlasim s ostatnymi prispevkami. mam vlasy odfarbivane na blond a obcas si farbym konce na ruzovo tuzidlom. ono sa to sice vymyje po 2-3umytiach, ale ostane veeelmimdlho taky podton. ja si vlasy umyvam kazdy den a vzdy mi ten podton ruzovy vydrzi urcite 2 tyzdneparochna je podla mna najlepsie riesenie.
roz som riskla aj farbu hnedu na 8umyti a dva mesiace sim mala na hlave otrasnu oranzovo-zltu vyblitu farbu :D teraz sa tomu smejem ale vtedy mi to jedno nebolo

Nathalocka +352/-111

17.11.14 09:45

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek