zajímavá halenka/tunika

Vložit odpověď
lenee

30.10.14 19:44

Dobrý den,

nastoupila jsem do nové práce v kanceláři a přizpůsobuji tomu šatník. Nejsou zde žádná psaná pravidla, někdo chodí i v džínách a halence. Já obvykle nosím látkové kalhoty (černá, hnědá, béžová, šedá, modrá), nějakou halenku/tuniku a svetřík. Kalhoty se mi už podařilo sehnat, košilí mám ve skříni dost, ale ráda bych sehnala i nějaké zajímavé halenky/tuniky/„lepší trička“. Bohužel nabídka v obchodech mě vůbec nenadchla. Přijde mi, že většinou je to jen zplihlý hadr… Není problém si nechat něco ušít, ale ráda bych šla ke švadleně už s představou něčeho zajímavého a nenapadá mě bohužel nic…

Ráda bych proto tipy, na obchody, kde rády nakupujete podobné věci (klidně i eshopy). Případně třeba obrázky svršků, které vás zaujaly a které bych mohla švadleně ukázat.

Mám 165 cm, širší ramena, široké boky, malá prsa, velikost obvykle 40.

Moc děkuji za jakékoliv tipy.

Najdete v encyklopedii: Šaty do práce

 

Mám stejný problém, řešilo se to mj. i zde: https://www.modnipeklo.cz/…a-nemam-kde/, ale nejsou tam tipy, kde koupit, spíš, že je to problém. Ale pro případné ušití jsou tam velmi inspirativní fotky

lenee: Odpověď mi pomohla, děkuji!

kohlida +1469/-332

30.10.14 20:41

 

Už několik let nakupuju na akcích typu Dyzajn market nebo v Brně Factory fashion market. Mám originální, nápadité kousky, které mi všechny kolegyně závidí.

vanlu +14/-3

31.10.14 13:20

 

Já jsem osobně zpravidla velmi spokojená s tričky Gerry Weber, resp. Taifun ( např. zde ). Rovnou upozorňuju, že se jedná o dražší značku, ale každá kolekce jde snad už po měsíci do výprodeje a ceny se snižují ve vlnách velmi výrazně (myslím, že ve všech obchodech, kde je prodávají, mají jednotný systém). Jedno triko GW, které jsem takto koupila za 150 Kč, nosím už 10 let, a stále vypadá hezky, nepáře se a není vytahané, byť materiál praním velmi lehce opršel.

lenee: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Evženie +2337/-330

30.10.14 23:20

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek