Zimní kozačky

Larrisa

04.10.13 21:55

Dobrý den,

jaké máte prosím zkušenosti s koženými kozačky značky Tamaris? Pokud špatné, jakou značku by jste doporučili? Lasocki, na které jsem byla zvyklá letos nepřipadají v úvahu. Mají na mě (157cm) „dlouhé modely“ které mi končí kousek pod kolenem a proto odstávají. Na Baťu jsem slyšela hodně kritiky, tak nevím..


Reklama

 

Já mám 4 sezónu kozačky od ecco a nikde nic, vypadají pořád jako nové, drží tvar a zip na nich taky stále bez problému, do bot neteče, což u jiných značek vč.tamaris dělalo a v obchodě mi řekli, že je to naprosto běžná věc, že do bot teče??? no každopádně do ecco nikdy neteče - mám i podzimní a trekové, muž má dvoje polobotky a zimní a taky nikdy neměl mokro… za mě investujte do ecco (jsou dražší, ale dá se v obchodě vyzkoušet a přes scanshoes koupit levnějí - blbé vůči kamenným obchodům, ale každá koruna se počítá)

Larrisa: Odpověď mi pomohla, děkuji!

ajuna +1890/-265

05.10.13 20:43

 

Ja bych klidne sla do tech od Bati. Mam dvoje (jinde jsem nesehnala takove, ktere by se mi libily a padly mi) a spokojenost nejvetsi. Tahala jsem je celou zimu a ani se nehly a vypadaji porad vyborne.

Larrisa: Odpověď mi pomohla, děkuji!

madline +874/-228

05.10.13 18:25

 

S kozačkami značky Tamaris mám bohužel špatné zkušenosti, loni jsem si jedny koupila a po pár nošeních jsem zjistila, že na povrchu praskají. Reklamovala jsem je. Protože jsem ale jiné vyhovující nenašla, koupila jsem si jinde opět kozačky Tamaris s tím, že to snad byl jen vadný kus - no a po třech měsících jsem zjistila, že mám úplně prasklou podrážku na pravé botě (a to byla ta podrážka asi 2 cm silná)…

Larrisa: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Tequila +617/-91

05.10.13 13:24

 

Taky nedoporučuju. Tamaris jsem si koupila minulý rok, abych se připravila na zimu. No.. zimu vydržely, ale jen tu jednu. Veskrze problém jako Tequila. A to jsem je nijak nezatěžovala, neskákala nikam bláznivě do závějí, čistila, krémovala…Kaž­dopádně tento rok už Tamaris minu obloukem.

Larrisa: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Merida +740/-61

05.10.13 17:24

 

Víze jste se ptala konkrétně na kozačky,ale já na rozdíl od ostatních žádnou spatnou zkusenost s botami tamaris. Kožené jsem teda neměla,ale tamaris jsou moje oblíbené boty. Ty nejstarší (kožené baleríny) mám asi 5 let a pořád drží. (Omluvte diakritiku,píšu na mobilu)

Monys01 +3739/-1096

05.10.13 23:34

 

Mám kozačky Tamaris, ale ze starší kolekce (zdědila jsem je po sousedce, která je nosila dva roky, já je letos budu mít třetím rokem). Pořád drží. Možná dříve byla jiná kvalita?
Existuje také možnost zúžení kozaček, právě aby neodstávaly. Pokud jste z Prahy, dělají to tu (osobní zkušenost nemám, ale tahle opravna obuvy tu na MP byla doporučována v diskuzi a právem, jsou opravdu šikovní a dobří (osobní zkušenost s lodičkami, kdy mi všili pásek přes nárt a boty se mi přestaly vyzouvat).

Harmonika +3114/-467

06.10.13 10:50

 

Moje mamka si běžně kupuje Tamaris boty a žádné se jí nerozpadly, záleží také na nositelce, moje sestra sešlape všechny boty tak, že jsou po půl roce nepoužitelné.

Viktorie H. +5805/-1920

06.10.13 18:17

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Rihanně se opět podařilo vzbudit rozruch

Tímhle kostýmem z Crop Over Festivalu s tyrkysovými vlasy, obřími... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek


Reklama