Zimní kozačky

Vložit odpověď
Larrisa

4.10.13 21:55

Dobrý den,

jaké máte prosím zkušenosti s koženými kozačky značky Tamaris? Pokud špatné, jakou značku by jste doporučili? Lasocki, na které jsem byla zvyklá letos nepřipadají v úvahu. Mají na mě (157cm) „dlouhé modely“ které mi končí kousek pod kolenem a proto odstávají. Na Baťu jsem slyšela hodně kritiky, tak nevím..

 

Já mám 4 sezónu kozačky od ecco a nikde nic, vypadají pořád jako nové, drží tvar a zip na nich taky stále bez problému, do bot neteče, což u jiných značek vč.tamaris dělalo a v obchodě mi řekli, že je to naprosto běžná věc, že do bot teče??? no každopádně do ecco nikdy neteče - mám i podzimní a trekové, muž má dvoje polobotky a zimní a taky nikdy neměl mokro… za mě investujte do ecco (jsou dražší, ale dá se v obchodě vyzkoušet a přes scanshoes koupit levnějí - blbé vůči kamenným obchodům, ale každá koruna se počítá)

Larrisa: Odpověď mi pomohla, děkuji!

ajuna +1896/-266

5.10.13 20:43

 

Ja bych klidne sla do tech od Bati. Mam dvoje (jinde jsem nesehnala takove, ktere by se mi libily a padly mi) a spokojenost nejvetsi. Tahala jsem je celou zimu a ani se nehly a vypadaji porad vyborne.

Larrisa: Odpověď mi pomohla, děkuji!

madline +877/-230

5.10.13 18:25

 

S kozačkami značky Tamaris mám bohužel špatné zkušenosti, loni jsem si jedny koupila a po pár nošeních jsem zjistila, že na povrchu praskají. Reklamovala jsem je. Protože jsem ale jiné vyhovující nenašla, koupila jsem si jinde opět kozačky Tamaris s tím, že to snad byl jen vadný kus - no a po třech měsících jsem zjistila, že mám úplně prasklou podrážku na pravé botě (a to byla ta podrážka asi 2 cm silná)…

Larrisa: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Tequila +627/-95

5.10.13 13:24

 

Taky nedoporučuju. Tamaris jsem si koupila minulý rok, abych se připravila na zimu. No.. zimu vydržely, ale jen tu jednu. Veskrze problém jako Tequila. A to jsem je nijak nezatěžovala, neskákala nikam bláznivě do závějí, čistila, krémovala…Každopádně tento rok už Tamaris minu obloukem.

Larrisa: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Merida +746/-61

5.10.13 17:24

 

Víze jste se ptala konkrétně na kozačky,ale já na rozdíl od ostatních žádnou spatnou zkusenost s botami tamaris. Kožené jsem teda neměla,ale tamaris jsou moje oblíbené boty. Ty nejstarší (kožené baleríny) mám asi 5 let a pořád drží. (Omluvte diakritiku,píšu na mobilu)

Monys01 +3745/-1096

5.10.13 23:34

 

Mám kozačky Tamaris, ale ze starší kolekce (zdědila jsem je po sousedce, která je nosila dva roky, já je letos budu mít třetím rokem). Pořád drží. Možná dříve byla jiná kvalita?
Existuje také možnost zúžení kozaček, právě aby neodstávaly. Pokud jste z Prahy, dělají to tu (osobní zkušenost nemám, ale tahle opravna obuvy tu na MP byla doporučována v diskuzi a právem, jsou opravdu šikovní a dobří (osobní zkušenost s lodičkami, kdy mi všili pásek přes nárt a boty se mi přestaly vyzouvat).

Harmonika +3141/-470

6.10.13 10:50

 

Moje mamka si běžně kupuje Tamaris boty a žádné se jí nerozpadly, záleží také na nositelce, moje sestra sešlape všechny boty tak, že jsou po půl roce nepoužitelné.

Viktorie H. +5821/-1936

6.10.13 18:17

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek