Zimní šaty pro plnější postavu

Vložit odpověď
eryzo

9.10.15 13:38

Dobrý den,

marně už několik týdnů sháním zimní šaty, které by byly vhodné pro plnější postavu. Mám větší prsa a mám pocit, že všechny šaty se dělají na ženské bez tvarů (nosím obvykle 42/44, ale prsa E). Nabídka v obchodech mě zklamala,tak se teď dívám na internetu. Nemám ale zkušenosti kde objednávat, aby mi nepřišel hadr. Dámy, poradíte? Případně obchod (nejlépe v Ostravě a okolí)? Líbí se mi něco z Bonprixu, ale na ten jsem slyšela samé negativní recenze. Ušít si zvládnu max letní šaty, se zimní látkou nemám žádné zkušenosti. Děkuji moc.

 

Mám úplně stejnou postavu (42/44) a prsa E. Jediné teplejší šaty, které mám, jsou úpletové. Mám postavu přesýpacích hodin, nemám břicho a mám výrazný pas. Bohužel mám silnější nohy. Šaty mám tedy středně šedé, nosím k nim černé punčocháče, černé boty a barevně výraznější šátek nebo korále.

eryzo: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Černá ovce +886/-267

11.10.15 18:49

 

Na postavu plnějších tvarů je geniální Pepperberry - http://www.bravissimo.com/pepperberry/ . Bohužel ceny jsou při současném kurzu libry dost vysoké. (A já lituju, že jsem si před 2 lety u nich neobjednala úžasné šaty s příměsí vlny.)

Z Bonprixu už bych si osobně nic neobjednala. Buď je látka hadr, nebo střih katastrofa…

lau +132/-10

12.10.15 07:45

 

Hm, no vidíte, já mám velikost 46, břicho teda ne, ale tvary nezakreju ani náhodou a pletené šaty z Bonprixu mám a nemůžu si stěžovat. Něco je hrozný, ale to skoro všude, taky se mi povedlo od nich koupit děs, ale několik kousků se velice povedlo jak na nošení tak na údržbu. Volím od nich jednoduché tvary, žádné naplétané pitomosti. A vždycky je můžete vrátit.

anahir +1878/-211

23.10.15 12:39

 

Bojím sa, že pokiaľ neviete nájsť nič v kamenných obchodoch, tak na internete si to o nič viac neuľahčíte, akurát možno nakúpite veľa vecí a potom to budete musieť vracať na vlastné náklady.
Ja patrím tiež k obdarenejším, ale nemám dojem, že by sa vôbec nedalo nájsť oblečenie, ktoré by mi sedelo.
Skôr by ma zaujímalo, čo myslíte pod zimnými šatami. A na čo vôbec nosiť v zime šaty? Veď je preboha zima.

Kassasndra +958/-554

11.10.15 17:47

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek