Zkrácení šatů

Vložit odpověď
Jádro

7.4.15 07:51

Potřebovala bych poradit, kde si v Praze nechat zkrátit šaty viz obrázek a kolik by to mohlo stát. Jsou tam dvě vrstvy látky a potřebuji je zkrátit tak o 3cm aby se v nich pohodlněji tančilo.

 

Mám velmi dobrou zkušenost s úpravou oděvů v nákupním centru Nový Smíchov. V patře je zastrčená komůrka a jsou tam šikovní a nejsou příliš drazí. Odhaduji, že by to mohlo stát mezi 300 až 500 korun. Mně zkrácení džínů vyšlo na 160 korun. Úprava oděvů byla i Kotvě, ale nevím, zda tam po rekonstrukci vydrželi. Byli ale docela drazí. Potom mám velmi dobrou zkušenost s opravou a úpravou oděvů na adrese Viktora Huga 377/4 na Praze 5. Jsou nesmírně šikovní, pečliví a rychlí. Kolik by to stálo, nemám odhad, já si tam nechávala zužovat sukni a bylo to dokonalé.

Jádro: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Clementin +252/-106

7.4.15 13:29

 

Dobrý den, teď jsem měla velmi dobrou zkušenost s úpravnou oděvů v Metropoli Zličín - Leo Baxiner (možná se jedná o pobočku stejné obchodu, který má na mysli Clementin). Dávala jsem tam kabát k obtížnější úpravě a výsledek byl perfektní. Ceník mají tady: http://www.upravyobleceni.cz/sluzby.html

Jádro: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Azarewa +256/-20

7.4.15 16:54

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek