Zkušenosti s obchodem Street super shoes

Vložit odpověď
snowhite_

4.4.13 00:42

Ahoj,

chci se zeptat, jaké jsou vaše zkušenosti s botami z obchodu Street super shoes (Brno, Vaňkovka). Koupila jsem si tam nedávno černé lodičky, ale začínám mít pocit, jestli jsem zase nenaletěla nekvalitnímu obchodu. Zatím se moc nevyznám v tom, co je kvalitní a co ne, navíc je pro mě dost rozhodující i cena bot. Díky za všechny zkušenosti.

 

Upřímně, nevím jak s lodičkama a letní obuví, ale já jsem si tam koupila zimní boty. Byly super teplé a pohodlné. Asi tak 14 dní. Měkký a dutý podpatek praskl a přes špičku do bot teklo. Tak jsem je šla reklamovat a čekala jsem, že mi vrátí peníze a já si půjdu boty koupit jinam. Dostala jsem poukázku s platností 1 rok a se slovy, že peníze dostanu nejdříve za měsíc, až bude ta moje reklamace posouzena. Jelikož jsem musela v něčem chodit, tak jsem si koupila druhé zimní boty a historie se opakuje. Pěkné, teplé, pohodlné, ale teče do nich. Jak se oteplí, tak je jdu vrátit a počkám si měsíc na peníze a už mě tam nikdy nikdo neuvidí.

Kaackac +105/-13

4.4.13 10:59

 

vždyť to je laciný obchod už podle výlohy.

já odtamtud pár bot mám, kvalitu jsem nečekala nikdy, ale přesto dokázala obchod překvapit - když jsem si koupila boty na klínku, chodila jsem v nich týden (což bylo prokazatelné podle účtenky), úplně se mi rozpadl ten malinký podpateček pod klínkem (byl totiž vyroben z nějaké jakoby drtě slisované tlakem do jednoho kusu, ale při zátěži se ty kousky rozletěly) a při reklamaci mi řekli, že to je vada opotřebení a tím je přestávám zajímat.

doporučuju tam kupovat leda boty v nějaké akci za 290 kč s tím, že plánujete je nosit jen velmi příležitostně.

a počítat s tím, že s reklamací se vám na 100% vysmějí.

Jiná Realita +246239/-57511

4.4.13 11:29

 

Přidávám se s negativní zkušeností. Zimní boty od nich mi vydržely dva měsíce, propadly se podpatky, reklamaci mi neuznali. Nikdy více!

Petpetra +32/-4

23.10.13 18:37

 

Tak si na ně stěžujte, určitě mají nějaké šéfy - a nemyslím tím vedoucí obchodu.

HertaDeOran +8506/-2345

4.4.13 15:57

 

Já jsem si tam asi před 3-4 lety koupila zimní boty Rieker za 2000. Po pár dnech nošení se jim začaly rozlepovat špičky (což mě dost rozladilo, protože boty z Deichmanna za 700 nosim už asi 3. rokem). Ještě nějakou dobu jsem v nich chodila, protože jsem nemohla sehnat jiný boty, takže při reklamaci už byly dost rozlepený. Prodavačka se na to netvářila, ale reklamaci přece jen uznali a peníze mi bez problémů vrátili.

Káně +78/-13

4.4.13 15:58

 

Koupila jsem si tam za litr překrásné oxfordky na klínku - no pohodlné teda nejsou vůbec, což jsem ale zjistila až po půlhodince běhání po městě, když mě průběžně chytaly křeče do jedné a druhé nohy. Aspoň poučení pro příště, že boty se špatnou klenbou fakt nebrat.

Jinak ostatní boty, co jsem si tam kdy zkoušela, na tom byly většinou ještě hůř…

Barbuchaa +1264/-222

4.4.13 16:46

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek