Změna barev

Vložit odpověď
Ameline

6.9.12 11:04

Dobrý den, změnila jsem brvu vlasů, sluší mi, ale to se nedá plně říci o všem oblečení a líčení, které mám. Jsem chladný letní typ - šedozelené oči, světlá chladá pleť, vlasy dříve taková tmavší až střední blond. Nyní mám velmi světlou chladnou blond (vyhlíží nad očekávání přirozeně). Hodně mi vynikají především oči, jsem spokojená. Jenže například moje oblíbená sytá tmavomodrá najednou vypadá tak něják divně. Nemáte nějáký přibližný návod nebo poučku, ať to není jen pokus-omyl?

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

Dobrá je i typologie pomocí barevných šátků ( mají to vizážistky, kousky látek různých odstínů barev), které si přikládáte k pokožce, nebo k pleti obličeje. Mě to zkoušela jednou kamarádka, i já sama jsem viděla v zrcadle rozdíl, která barva mi sluší a nesluší. Hází to různé světlo do obličeje i na ruce vidíte zda má barva ostrý kontrast s pokožkou nebo příjemně ladí. Jinak jsem také zimní typ, sluší mi černá, bílá, šedá, stříbrná, modrá ( spíše světlé odstíny, tmavé ne), tyrkys, azur, jemné pastelové barvy, no zjednodušeně, barvy které mají studený nádech, což může mít i světlá žlutá a zelená . jinak se také řiďte tím, v čem se cítíte dobře a máte pocit že vám sluší.

Sharene +540/-211

6.9.12 14:31

 

Doporučuji zakoupit knihu „Jaká barva mi sluší?“, na webu radctu.cz ji teď mají za 236,– Kč. Neocenitelný pomocník nejen co se barev týče, ale i střihů, typů postav, materiálů atd. Jedna z nejdůležitějších knih v mém životě!

utrzene.sluchatko +273/-17

6.9.12 12:50

 

Já doporučuji webové stránky supervizaz.net/blog, kde se barevnou typologií zabývají a to nejen ve zjednodušené verzi, jak to bývá v různých článcích, ale opravdu důkladně … paní např. rozlišuje 4 základní barevné typy, z nichž každý má pak ještě tři další kategorie. V jednom z nich se určitě poznáte a najdete si rady, které barvy Vám budou slušet v oblečení, líčení, na vlasech.

Morgainne +265/-53

7.9.12 10:07

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek