Zmenšení obvodu podprsenky

Vložit odpověď
Lenka1234567

28.9.14 16:26

Máte někdo zkušenost se zmenšením obvodu podprsenky? Mám velikost 65E, což se ukázal jako problém při nákupu podprsenky v kamenném obchodě (nechci si kupovat podprsenku přes net). Ochotná prodavačka mi nabídla, že zmenšují obvod podprsenky. Co si o tom myslíte?

Najdete v encyklopedii: Tabulka dámských velikostí

 

Obvody podprsenek se zmenšují zcela běžně, obchod má zřejmě nějakou švadlenu, ke které zboží/zákaznice posílá.
Přesto bych si koupila raději rovnou správnou. Obvod 65 sice není úplně běžně a úplně všude, ale najít značku, která ho dělá zase takový problém není. Freya, Fantasia, Wonderbra.. a mnoho mnoho jiných. V Praze prodává např. Caresse, MaS.. i jiné.
A pokud svou správnou velikost znáte, objednávky přes net bych se nebála.
Nejlepší je vyzkoušet si prádlo v obchodě - značku, střih, velikost - a pak už se přes net bát nemusíte. A ještě ušetříte :-)

Dadoo +128797/-24839

28.9.14 18:28

 

Dobrý den,
obecně bych nedoporučila kupovat podprsenku s tím, že je okamžitě potřeba ji zmenšit. Trošku se tím rozhodí celá konstrukce podprsenky, košíčky se dostanou víc do podpaží, než je původně zamýšlený stav.
Ke zmenšování prádla obvykle přistupujeme po třeba roce nebo dvou nošení, kdy prádlo povolilo/zákaznice si už zvykla/zhubla, podprsenka je pořád ještě v opravdu dobrém stavu nebo se jedná o oblíbený model.
V takovém případě se obracíme na paní Palovou z www.japali.cz na zahradním městě.
Jinak je opravdu vždy lepší hledat rovnou vhodnou velikost prádla. A ta existuje. My máme na skladě prádlo od obvodu 60 od značky Comexim, který odpovídá až obvodu 55 od většiny britských značek. Tohle prádlo určitě existuje!
Kdyžtak se na mne neváhejte obrátit

Klára Doubková
www.caresse.cz

justynasolene +229/-41

1.10.14 07:57

 

V této souvislosti si vzpomínám, že při nákupu u paní Konarovské mně i kolegyni bylo řečeno, že po měsíci nošení máme podprsenky přinést a že (asi za 100-150? kč) popošijou zapínání. Ale jak to ve skutečnosti fungovalo, jsem se už nezajímala. Možná měla prodavačka na mysli toto, že jen stáhnou zadní díl.

lone +161/-41

28.9.14 21:37

 

Obvod podprsenky se zmenšit dá, když se to umí, v Praze to umí krejčovství Japali.

Moir +23896/-3814

28.9.14 23:24

 

Podle mě to pak nemůže sedět, protože košíčky budou dál od sebe, než by u správné velikosti měly být. Když si vezmu podprsenku s obvodem o 10 cm delším a vzadu do stáhnu spínacím špendlíkem, tak to dělá opravdu nehezký dekolt.

Ok, možná kdyby se jedno o úpravu 5 cm, tak by to možná klaplo.

Co se špatného na e-shopech? Pokud budete objednávat z českého e-shopu, máte 14 dní na případné vrácení nevyhovujícího zboží bez udání důvodu. Prostě objednáte, vyzkoušíte a když to nebude sedět, obchod vám peníze vrátí zpět.

Martini90 +2130/-352

28.9.14 18:15

 

Také mám velikost 65 E, pokud jste z Brna nebo okolí, doporučuji obchod Ráj prádla. Vždy si po internetu objednám podprsenku v několika velikostech (přece jen každá značka má trochu jiné číslování), na prodejně si je vyzkouším a koupím jen tu, která mi sedí nejlépe. Poslední dobou už podprsenky nekupuji téměř nikde jinde.

MaggieCassidy +1370/-364

28.9.14 23:44

 

Do zkrácení bych šla jen v situaci, že si koupím podprsenku (sedící) a ta se po čase natolik vytáhne, že ji není možné nosit. Tam totiž není co ztratit. Ale zkracování úplně nové podprsenky se mi moc nepozdává - nikdy nevíte, jak vám po úpravě bude nebo nebude sedět. Kamarádka to tak jednou vyřešila a pak z toho byla dost nešťastná, protože jí po potažení přestaly sedět košíčky.

E-shopů se nebojte, já kupuji na Leontýně a s vrácením tam přímo počítají, člověk jen vyplní návratkový formulář a peníze jsou do 2 týdnů zpátky na účtě. Mám velikost 65D a většina mých podprsenek je od značky Gaia právě odsud (jsou o dost levnější než Freya, Panache etc. a přitom vydrží stejně). Podobnou nabídku má i Ráj prádla. Ve výsledku je to mnohem jednodušší, donést krabici s nesedícími podprsenkami na poštu, než procházet obchody, kde nikde nic nemají.

Barbuchaa +1264/-222

29.9.14 16:56

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek