Zn. Mimosa, Lalo, Phyllis Boho -mají v ČR šanci?

Vložit odpověď
Barbyl

26.2.13 05:20

Dobrý den,
zajímal by mě Váš názor na Australské značky Mimosa, Lalo a Phyllis Boho = kaftany, jak vidite využití a jak se Vám líbí. Přikládám několik fotek a založila jsem i diskuzi, budu se těšit na Vaše názory a předem děkuji za odpovědi.
Link na diskuzi

Najdete v encyklopedii: Materiály

 

Špatně, špatně, špatně prováděný marketingový průzkum. Psala jste, že nějaké máte - proč se v nich nevyfotíte a nepostnete to do galerie? Pokud šaty zaujmou, jistě se k nim budou lidé v tomto smyslu vyjadřovat. I když upřímně řečeno - ano, samozřejmě se najdou ženy, kterým se budou líbit a které budou o koupi uvažovat, jenomže jenom v tom kouzlo úspěšného obchodu nespočívá…

Lina-jiná +2993/-817

26.2.13 08:02

 

Nic, co bych ještě neviděla, nic, co bych musela nutně mít, spíš naopak - osobně mě to neoslovuje, ale asi nejsem cílová skupina.
Nevím, jaké další věci nabízejí, ale nepodnítilo mě to, abych se někam podívala, jestli mají i něco, co by se dalo nosit pod 25 stupňů.
Geografická poloha ČR způsobuje, že nežijeme větší část roku u moře… v tom je asi problém.
Možná je kouzlo v úplně úžasných nenapodobitelných materiálech, ale pak je chyba ve zpracování.
K té stěhovatelnosti a nemačkavosti (to není tady, ale ve Vaší diskusi) - myslím, že každý, kdo trochu víc cestuje, má už doma většinu oblečení z nemačkavých materiálů a všimla jsem si, že na tento segment zákazníků jsou i průměrné obchody zacílené, takže výhoda je celkem nenápadná.

andano +15368/-718

26.2.13 08:26

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek