Komerční sdělení

10% sleva na kašmír pro uživatelky Módního Pekla

Kašmírový e-shop Felipe.cz (nebo Kasmir.sk na Slovensku) vydal nedávno kolekci 2016 s desítkami nových produktů.

Nepromeškejte speciální akci, která platí jen do 17.11. - Jestliže zadáte při objednávce kód „10MODNIPEKLO“, z celého nákupu se odečte sleva 10%. Pokud se tedy chcete na zimu vyzbrojit kašmírem, nebo chcete někoho obdarovat na Vánoce luxusním dárkem , nyní je ideální příležitost.

Na Felipe.cz si můžete vyžádat bezplatný katalog kolekce 2016.

Admin Módnípeklo.cz, 12.11.15 00:00, z kategorie: Nákupy  Váš příspěvek
Monys01
330 příspěvků 14.11.15 22:45

Pěkná reklama, no. Údajně jde o ruční práci, čemž tedy odpovídají i ceny.. Dát tolik za svetr? To si raději koupím více svetrů na woolovers.com, než jeden za cenu, za kterou jsou nabízeny tady.

Příspěvek upraven 14.11.15 v 22:46

kasmir
7 příspěvků 14.11.15 23:48

Ahoj,

volám sa Peter Greša a prevádzkujem horeuvedené obchody. Prepáč, že sa tu do toho zapájam, ale chcel som reagovať na zmienku ohľadom cien.

Neviem, akú kvalitu ponúka woolovers, nemám od nich žiadny výrobok. U každej značky sa väčšinou odlišuje kvalita použitého kašmíru a spôsob výroby. My používame najkvalitnejšie vlákna zo 100% kašmíru a výroba prebieha ručne v Nepále. Nedostávame žiadne zľavy ako reťazce, ktoré celú výrobu automatizujú a tým znižujú výrobné náklady.

Tým chcem iba povedať, že ceny na Felipe.cz je asi férovejšie porovnať s cenami v špecializovaných kašmírových obchodoch. V Európe je najväčším predajcom Eric Bompard, ktorý má často ceny aj 2× vyššie ako my. A celá jeho výroba sa už pravdepodobne produkuje výhradne v Číne. Medzi európskymi kašmírovými obchodmi patríme medzi tie s nižšími cenami :)


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.15 15:43

Pokud vím, tak svetry z woolovers nejsou ručně dělané ne? Navíc to nikdy není čistý kašmír, ale prodávají směsi s merinem a bavlnou, což se právě většinou míchá, aby to šlo zpracovat strojově. Neříkám, že si někteří prodejci nežádají za kašmírové výrobky občas trochu moc, ale na druhou stranu většina lidí nemá vůbec představu, kolik by tak měl stát a akorát si stěžují, že je to hodně ať je to kolik chce ;) Ruční práce, ze 100% kašmíru opravdu není výrobek na tahání doma při vaření a tudíž ta cena je trošku někde jinde. A nemyslete si nikdo, že tady podporuji výše zmíněný e-shop, o tom můj komentář není, ale moje mamka má taky obchod s kašmírovými výrobky a tudíž vím, jak je těžké se lidem zavděčit. Někomu přijdou ceny moc, někomu málo a pak zase nevěří té kvalitě… A pravda je, že cena výrobků z kašmíru v Čechách a někde za hranicemi… To je opravdu dost jiná úroveň :) Ještě můžeme být rádi.

Accuracy
161 příspěvků 25.11.15 19:17

U nás nadělí Ježíšek mamce svetr Carla. (Ano, drahý, ale na ceny Ježíšek nehledí :D) Klidně napíšu reference, jaký se jí bude zdát. Už od tamtud mám pašmínu a s ní jsem spokojená, hřeje a je na omak opravdu moc jemná. I kolem nuly chodím ven jen v podzimním kabátě a zabalená v pašmíně a zima mi není. Potud v pořádku.
Co mi komplikovalo objednávku, byla orientace na stránkách. Svetry s příměsí jiných materiálů jsou mezi těmi kašmírovými, nedá se vyhledávat dle velikostí atd. Taky doporučuji třikrát přečíst popisek, není vyjímkou, že počet vrstev je deklarovaný třeba 6, v popisku se dočtete, že těch 6 vrstev platí pro přední díl, rukávy a zadní díl mají třeba jen 2 vrstvy. (Nechápu, k čemu to je, vždyť v tom bude buďto táhnout na záda, nebo moc teplo na prsa a břicho.) To mi připadá dost nefér. Když si objednávám z takového typu obchodu, je to mimo jiné i proto, abych se nemusela děsit, co mi to přijde, jestli mi někde něco neuniklo atd. Zkrátka ten komfort tam není, přitom by stačilo trochu zapracovat na těch stránkách.

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek

Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek